HYDRAULIKA - wewnętrzne i zewnętrzne instalacje


Jednym z etapów budowy domu jest wykonanie wewnętrznych instalacji. Jest to etap, który następuje po zamknięciu domu, po przykryciu dachu i przed rozpoczęciem prac wykończeniowych. Często zadajemy sobie pytanie, czy rozpocząć od  instalacji elektrycznej, czy od  hydraulicznej. Teoretycznie  nie ma to większego znaczenia, jednak praktyka  często pokazuje coś  innego.  Hydraulicy, w trakcie montażu instalacji zazwyczaj kują ściany i podłoże i wtedy istnieje ryzyko  uszkodzenia świeżo położonych kabli.

Dlatego przy budowie domu powinniśmy rozpocząć od prac hydraulicznych.

 

Domowa hydraulika  - rury i przyłącza i  montaż instalacji

 

Domowa hydraulika to jeden z elementów, na który przy budowie domu musimy zwrócić szczególną uwagę. O ile część elementów hydrauliki takich jak rury i przyłącza są stosunkowo tanie, o tyle od ich poprawnego montażu instalacji zależy to, czy w naszym domu w przyszłości nie dojdzie do kosztownej awarii. Na elementy hydrauliczne w domu składa się całe orurowanie, wyposażenie łazienki i wc (instalacja kanalizacyjna), ale także elementy widoczne dla nas jak chociażby baterie łazienkowe.

 

Materiały do instalacji hydraulicznych tylko najlepszej jakości

 

Ważne jest także to, aby do wykonania instalacji wykorzystać dobrej jakości materiały, gdyż to pozwoli nam bez przeszkód korzystać z owych instalacji przez bardzo wiele lat, bez konieczności ich wymiany. Oczywiście instalacje wiążą się z kosztem, ale warto tu zainwestować.

 

Wszystkie uszczelki, zawory, przyłącza, kolanka i rury powinny być najlepszymi jakościowo produktami, a ich montażu powinien podjąć się koniecznie doświadczony fachowiec, aby zapobiec kosztownym awariom.

 

ZITREM - monaż niezawodnych instalacji wodno-kanalizacyjne

 

Firma ZITERM wykonuje instalacje wodno-kanalizacyjne w oparciu o najbardziej sprawdzone i przetestowane  technologie oraz z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów. Hydraulicy  naszej firmy zbudują piony kanalizacyjne, zamontują osprzęt hydrauliczny wykonają niezbędne prace w kotłowni.

 

Instalacje wewnętrzne prowadzone są przez naszą firmę według wytycznych zawartych w projekcie domu i zgodnie z prawem budowlanym. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy fachowość, rzetelność, zaangażowanie w powierzone zadania, a także dokładność i  szybkość wykonywania każdej usługi. Dokładamy wszelkich starań, aby zaproponowane przez nas rozwiązania cechowały się nie tylko pełnym profesjonalizmem, efektywnością oraz niezawodnością, ale uwzględniały również racjonalne koszty usługi.