Instalacje grzewcze Bytom

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!
Czas jesienno-zimowy to moment, gdy myślimy o odpowiedniej temperaturze w mieszkaniu czy domu. Na rynku dostępne jest ogrom rozwiązań instalacji grzewczych, które pomagają naprawić warunki mieszkalne. Firma Ziterm oferuje swoje kompleksowe usługi w tematyce ogrzewania na terenie całego Bytomia i jego okolic. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz duża ilość realizacji potwierdza słuszność wyboru naszej oferty podczas dobierania odpowiednich systemów grzewczych oraz jej instalacji. Dla klientów, którzy nam zaufali, udostępniamy serwis pogwarancyjny w Bytomiu, który wykonywany jest przy zachowaniu najlepszej jakości naszych usług i profesjonalizmu.

Co to jest instalacja grzewcza?

Instalacja grzewcza jest odpowiedzialna za dostarczenie ciepła w budynku mieszkalnym lub użyteczności publicznej oraz w zakładach pracy. Do dziś, instalacje grzewcze są standardowym "wyposażeniem" każdego zamkniętego obiektu, w którym mogą przebywać ludzie. Za zadanie ma utrzymanie optymalnej temperatury w pomieszczeniach w okresach, w których warunki pogodowe w bardzo dużym stopniu zmniejszają temperaturę wewnątrz budynków. Montaż instalacji jest zależny od systemu grzewczego, na jaki klient się zdecyduje.
Instalacje grzewcze Bytom

Rodzaje instalacji grzewczych

Z szerokiego wyboru instalacji grzewczych, znajdzie się coś odpowiedniego dla każdej osoby, która ma z góry założoną specyfikację dotyczącą zasad działania lub wydajności systemu grzewczego w domu. Na obecny moment wyróżnić można następujące rodzaje instalacji:
 
- centralne ogrzewanie (co)- wciąż jest to najpowszechniejsza metoda ogrzewania powierzchni użytkowej. Praktycznie ujmując, jest to po prostu kocioł ze specjalistycznymi rurami oraz grzejniki, które pobierają cząsteczki ciepła ze zbiornika i równomiernie rozprowadzają je po pokojach w budynku.

- instalacja gazowa - jej korzyścią jest uniwersalność, ale wymaga o wiele więcej obsługi niż ogrzewanie centralne. Należy pamiętać, że instalacje gazowe wymagają więcej miejsca, okresowej kontroli zbiornika, oraz że zakup kotłów jest drogi.

- instalacja elektryczna, czyli przykładowo "podłogówka", której wykonanie nie stanowi większego problemu. Swoją popularność zyskała dzięki takim czynnikom jak walory estetyczne (niedostrzegalne grzejniki oraz zawory). Instalacje ogrzewania podłogowego nadal pozostają wyborem większości konsumentów. odnawialne źródła energii (fotowoltaika, pompy ciepła). Zamiana tradycyjnych instalacji grzewczych na jedną z OZE może przerażać swoją ceną, aczkolwiek warto pamiętać, że jest to inwestycja, która zwróci się w ciągu kilku lat.

Montaż instalacji grzewczej w Bytomiu

Instalacje grzewcze, w tym dobór kotłów, montaż oraz serwis są jedną z najważniejszych usług firmy Ziterm. Nie każda firma oferująca swoje usługi na obszarze Bytomia oferuje je kompleksowo. Zapewniamy pomoc podczas wyboru dopasowanego systemu grzewczego, ale również podczas trwania okresu gwarancyjnego oraz po zakończeniu. Montaż oraz serwis zamontowanych przez nas urządzeń jest dla nas sprawą oczywistą i wiem, że docenicie nasze profesjonalne podejście do klientów. Wiedza i doświadczenie które zyskaliśmy na przestrzeni lat, jest, w stanie zagwarantować wydłużoną żywotność instalacji grzewczej oraz możliwie najlepsze rozwiązania w przypadkach takich jak: montaż, wymiana oraz serwis kotłów i nie tylko.

Ile kosztuje instalacja grzewcza w Bytomiu

Firma Ziterm traktuje każdego klienta indywidualnie, stąd koszt zależy od wersji instalacji, powierzchni, gdzie ma być wykonana oraz dostępności do miejsca przewidywanego montażu. Bytom to miasto, gdzie mieszkasz? Super! Wypełnij formularz, bądź zadzwoń, a nasi fachowcy przedstawią różne możliwości, jakie pomogą uzyskać oczekiwaną wydajność przez poszczególne instalacje grzewcze.

[page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1119"]