Instalacje grzewcze Czeladź

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!

Budując dom lub wykonując kompleksowy remont mieszkania, musimy podjąć wiele kluczowych decyzji, gdyż zależy od tego nasz przyszły komfort i koszt życia. Jedną z najważniejszych instalacji domowych, jaką musimy wybrać jest system grzewczy. W Polsce pora jesienno-zimowa jest bowiem szczególnie dokuczliwa jeśli chodzi o temperatury, warto więc zadbać o komfort cieplny w całym domu.

Dlaczego instalacja grzewcza jest tak ważna? Z jednego prostego powodu – dostarcza ciepło, zarówno do budynków mieszkalnych, jak i przemysłowych oraz zakładów pracy.

W Ziterm zajmujemy się montażem i serwisem instalacji grzewczych na terenie Czeladzi i okolicy.

Dostępne rodzaje instalacji grzewczych w Czeladzi

 • Instalacja z kotłem na paliwa stałe

  Najpopularniejszy sposób ogrzewania składający się z kotła opalanych eko-groszkiem lub pelletem. Warto pamiętać, że ten sposób ogrzewania jest mniej ekologiczny i wymaga dodatkowej przestrzeni na przechowanie opału.

 • Instalacje z kotłem gazowym

  Bardzo uniwersalne, ekologiczne i efektywne źródło ciepła. Taka instalacja jest bezobsługowa i zajmuje niewiele miejsca.(Zalecane przy ogrzewaniu podłogowym oraz grzejnikowym)

 • Instalacje elektryczne

  Bezpiecznie i komfortowe rozwiązanie. Tanie w instalacji, ale znacznie droższe w eksploatacji.

Ogrzewanie podłogowe w Czeladzi

Ogrzewanie podłogowe to rozwiązanie efektywne i komfortowe. Co je wyróżnia?

 • Równomierny, zdrowy i przyjemny dla mieszkańców rozkład temperatury w pomieszczeniach. Właśnie to różni ogrzewanie podłogowe od klasycznych grzejników. Dzięki ogrzewaniu podłogowemu najcieplej jest w okolicy stóp a najchłodniej obok głowy
 • Brak unoszącego się kurzu – ogrzewanie podłogowe zapewnia korzystną cyrkulację powietrza, a to zapobiega jego osiadaniu w pomieszczeniu. Właśnie dlatego polecamy je alergikom!
 • Lepsza estetyka wnętrz – brak grzejników ułatwia rozplanowanie przestrzeni i wystroju

Dla naszych klientów mamy dwa rodzaje ogrzewania podłogowego – wodne i elektryczne. Warto jednak zaznaczyć, że to drugie pochłania o wiele więcej środków, ponieważ koszty energii są wysokie.

Pompy ciepła w Czeladzi – tanie w użytkowaniu i ekologiczne urządzenia grzewcze

Pompa ciepła to niskotemperaturowe urządzenie grzewcze wytwarzające ciepło, które może posłużyć do ogrzania domu i wody.

Do największych zalet tego rozwiązania należą:

 • Mniejsze koszty budowy domu
 • Niewielka ilość zajmowanego miejsca
 • Bezobsługowość
 • Ekologiczność (energia pobierana jest z, powietrza lub gruntu)
 • Długa żywotność
 • Niskie koszty eksploatacji (pompy ciepła to najtańsza dostępna opcja)
 • Stosunkowo szybki zwrot nakładów inwestycyjnych

W Ziterm korzystamy z produktów objętych nawet 25-letnią gwarancją.

Koszt montażu instalacji grzewczych w Czeladzi

Mieszkasz w Czeladzi lub okolicy i szukasz firmy, która profesjonalnie podejdzie do Twojej sprawy? Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami – telefonicznie lub przez formularz kontaktowy. Nasi specjaliści doradzą Ci w doborze najlepszego rozwiązania i określą wstępne koszty. Zależą one bowiem od Twojej indywidualnej sytuacji!

  [page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1119"]