Instalacje grzewcze Dąbrowa Górnicza

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!
Okres jesienno-zimowy to moment, gdy myślimy o komfortowej temperaturze w mieszkaniu czy domu. Na rynku mamy ogromna ilość rozwiązań instalacji grzewczych, które wychodzą naprzeciw komfortowym warunkom mieszkalnym. Firma Ziterm oferuje swoje kompleksowe usługi w zakresie ogrzewania na terenie całego Dąbrowy Górniczej i okolic. Wiele lat doświadczenia w branży i bardzo duża ilość realizacji potwierdza słuszność wyboru naszej oferty przy doborze odpowiednich systemów grzewczych oraz ich instalacji. Dla klientów, którzy nam już zaufali, udostępniamy serwis pogwarancyjny w Dąbrowie Górniczej, który wykonywany jest przy zachowaniu najwyższej jakości usług oraz profesjonalizmu.

Czym jest instalacja grzewcza?

Instalacja grzewcza odpowiada za dostarczenie ciepła w budynku mieszkalnym czy użyteczności publicznej oraz w zakładach pracy. Do dziś, instalacje grzewcze to standardowe “wyposażenie” każdego zamkniętego obiektu, w którym przebywają ludzie. Za zadanie ma utrzymanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu w okresach, w których warunki pogodowe w dużym stopniu obniżają temperaturę wewnątrz budynków. Montaż instalacji zależy od systemu grzewczego, na który klient się zdecyduje.
Instalacje grzewcze Dąbrowa Górnicza

Rodzaje instalacji grzewczych

Z szerokiej palety instalacji grzewczych, znajdzie się coś odpowiedniego dla każdego, kto ma z góry założone wymagania dotyczące zasad działania czy wydajności systemu grzewczego w domu. Aktualnie odróżniamy następujące rodzaje instalacji:
 
- centralne ogrzewanie (co)- jest to w dalszym ciągu najczęściej spotykany sposób ogrzewania powierzchni. Praktycznie ujmując, jest to po prostu kocioł ze specjalistycznymi rurami i grzejniki, które mają za zadanie pobierać ze zbiornika i równomiernie rozprowadzić je po pokojach wewnątrz budynku.

- instalacja gazowa - jej korzyścią jest uniwersalność, ale wymaga o wiele więcej uwagi niż tradycyjne ogrzewanie centralne. Warto pamiętać, że instalacje gazowe wymagają więcej przestrzeni, systematycznej okresowej kontroli zbiornika, oraz że zakup kotłów jest droższy.

- instalacja elektryczna, czyli przykładowo "podłogówka", której wykonanie nie jest problemem. Zyskała swoją popularność głównie poprzez swoje walory estetyczne (niewidoczne grzejniki i zawory). Instalacje ogrzewania podłogowego wciąż są wyborem większości konsumentów. odnawialne źródła energii (pv, pompy ciepła). Zamiana normalnych instalacji grzewczych na tą z OZE może przerażać swoją ceną, lecz należy pamiętać, iż jest to inwestycja, która zwróci się na przestrzenikilku lat.

Montaż instalacji grzewczej w Dąbrowie Górniczej

Instalacje grzewcze, w tym pomoc w doborze kotłów, instalacja oraz serwis są jedną z fundamentalnych usług firmy Ziterm. Nie każda firma oferująca swoje usługi na obszarze Dąbrowy Górniczej oferuje je kompleksowo. Nasza firma zapewnia pomoc nie tylko przy wyborze odpowiedniego systemu grzewczego, ale również podczas trwania gwarancji oraz po zakończeniu. Serwis oraz montaż zamontowanych przez nas urządzeń jest dla nas oczywistością i mamy nadzieję, że docenicie nasz profesjonalny stosunek do klientów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu które zyskaliśmy na przestrzeni lat, jesteśmy, w stanie zapewnić wydłużoną żywotność instalacji grzewczej oraz jak najlepsze sposoby w przypadkach takich jak: montaż, wymiana oraz serwis kotłów i nie tylko.

Ile kosztuje instalacja grzewcza w Dąbrowie Górniczej

Firma Ziterm traktuje każdego zainteresowanego indywidualnie, stąd koszt jest uzależniony od wersji instalacji, powierzchni, gdzie będzie wykonana oraz możliwości, jakie oferuje miejsce przewidywanego montażu. Dąbrowa Górnicza to Twoje miasto? Super! Wypełnij formularz, bądź zadzwoń, a nasi konsultanci przedstawią różne opcje, jakie pomogą uzyskać przewidywaną efektywność przez poszczególne instalacje grzewcze.

[page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1119"]