Instalacje grzewcze Jastrzębie-Zdrój

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!
Czas jesienno-zimowy sprzyja myślom o odpowiedniej temperaturze w mieszkaniu czy domu. Na rynku mamy ogromna ilość rozwiązań instalacji grzewczych, które wychodzą naprzeciw komfortowym warunkom mieszkalnym. Firma Ziterm oferuje swoje kompleksowe usługi w tematyce ogrzewania na terenie Jastrzębia-Zdroju i jego okolic. Wieloletnie doświadczenie w branży i duża ilość realizacji potwierdza odpowiedni wybór naszej oferty podczas dobierania odpowiednich systemów grzewczych i jej instalacji. Dla klientów, którzy nam już zaufali, dostępny jest serwis pogwarancyjny w Jastrzębiu-Zdroju, który wykonywany jest przy zachowaniu najwyższej jakości naszych usług oraz profesjonalizmu.

Co to jest instalacja grzewcza?

Instalacja grzewcza odpowiada za dostarczenie ciepła w budynku mieszkalnym lub użyteczności publicznej oraz w zakładach pracy. Do dziś, instalacje grzewcze to standardowe “wyposażenie” każdego zamkniętego obiektu, w którym przebywają ludzie. Jej zadaniem jest utrzymanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu w okresach, w których warunki pogodowe w dużym stopniu obniżają temperaturę wewnątrz budynków. Montaż instalacji jest zależny od systemu grzewczego, na jaki klient się zdecyduje.
Instalacje grzewcze Jastrzębie-Zdrój

Rodzaje instalacji grzewczych

Z szerokiego wyboru instalacji grzewczych, znajdzie się coś idealnego dla każdego, kto ma z góry założone wymagania dotyczące zasady działania czy wydajności systemu grzewczego w budynku. Na obecny moment wyróżniamy:
 
- centralne ogrzewanie (co)- wciąż jest to najczęściej spotykany sposób ogrzewania powierzchni użytkowej. Praktycznie ujmując, jest to po prostu kocioł ze specjalistycznymi rurami oraz grzejniki, które mają za zadanie pobierać ze zbiornika i równomiernie rozprowadzić je po pokojach wewnątrz budynku.

- instalacja gazowa - na jej korzyść przemawia uniwersalność, ale wymaga o wiele więcej uwagi niż tradycyjne ogrzewanie centralne. Należy pamiętać, że instalacje gazowe potrzebują więcej miejsca, okresowej kontroli, oraz że zakup kotłów jest drogi.

- instalacja elektryczna, czyli przykładowo "podłogówka", której wykonanie nie stanowi większego problemu. Zyskała swoją popularność głównie poprzez swoje walory estetyczne (niewidoczne grzejniki oraz zawory). Instalacje ogrzewania podłogowego wciąż są wyborem większości konsumentów. odnawialne źródła energii (kolektory słoneczne, pompy ciepła). Wymiana normalnych instalacji grzewczych na tą z OZE może przerazić swoją wysoką ceną, lecz trzeba pamiętać, iż to inwestycja opłacalna na przestrzeni lat.

Montaż instalacji grzewczej w Jastrzębiu-Zdroju

Instalacje grzewcze, w tym dobór kotłów, instalacja oraz serwis są jedną z głównych usług firmy Ziterm. Nie każda firma oferująca swoje usługi na obszarze Jastrzębia-Zdroju oferuje je kompleksowo. Nasza firma zapewnia pomoc podczas wyboru odpowiedniego systemu grzewczego, ale także podczas trwania okresu gwarancyjnego oraz po zakończeniu. Serwis oraz montaż zamontowanych przez nas urządzeń jest dla nas sprawą oczywistą i jesteśmy przekonani, że docenicie nasze profesjonalne nastawienie do klientów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu które zdobyliśmy na przestrzeni lat, jesteśmy, w stanie zagwarantować długoletnią żywotność instalacji grzewczej oraz możliwie najlepsze metody w przypadkach takich jak: montaż, wymiana oraz serwis kotłów i nie tylko.

Ile kosztuje instalacja grzewcza w Jastrzębiu-Zdroju

Firma Ziterm podchodzi do każdego klienta indywidualnie, stąd cena zależy od rodzaju instalacji, powierzchni, gdzie ma być wykonana oraz dostępności do miejsca przewidywanego montażu. Jastrzębie-Zdrój to miasto, gdzie mieszkasz? Świetnie! Wypełnij formularz, bądź zadzwoń, a nasi specjaliści przedstawią różne opcje, jakie pomogą uzyskać przewidywaną wydajność przez poszczególne instalacje grzewcze.

[page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1119"]