Instalacje grzewcze Kędzierzyn Koźle

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!

Klimat Polski podzielony jest na 4 pory roku, co związane jest z licznymi zmianami temperatury. Stąd tak ważne jest dobranie odpowiedniej instalacji grzewczej w budynku. Decyzja powinna pojawić się już na etapie budowy. Na rynku zaobserwować można wiele rozwiązań technicznych w tym zakresie, jednak nie każde musi być efektywne przyrównując je do konkretnej budowy.

Firma Ziterm oferuje kompleksowy dobór jak i wykonanie instalacji grzewczej na terenie Kędzierzyna Koźla i okolic, do każdego klienta podchodząc indywidualnie.

Nasza oferta tworzona jest względem wymagań klienta i składa się z kilku wariantów, również cenowych, tak by każdy mógł znaleźć odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Oferujemy także doradztwo w tym zakresie w naszej siedzibie, w której jest możliwość spotkania się z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Nasza firma nie stoi w miejscu, stawiamy na ciągły rozwój, także nie pozostajemy w tyle za konkurencją jeśli chodzi o techniczne rozwiązania. Stąd możemy powiedzieć o trendach jakie pojawiają się przy budowie domów w Kędzierzynie Koźlu i okolicach, a są to pompy ciepła oraz ogrzewanie podłogowe.

Ogrzewanie podłogowe w Kędzierzynie Koźlu

Ten typ ogrzewania należy do typu płaszczyznowego. Do zalet takiego systemu należy możliwość uzyskania korzystnego rozkładu temperatury w pomieszczeniach jak i równomierne oddawanie ciepła. Inną pozytywną cechą takiego rozwiązania jest brak grzejników ściennych, co powoduje niemal dowolność przy tworzeniu wnętrza, a koszty podobne są do tradycyjnego rozwiązania. Firma Ziterm oferuje produkty typu Sigma Li, które posiadają 25-letnią gwarancję oraz wysoką jakość. Zadowolenie klientów z naszej pracy jest priorytetem.

Pompy ciepła w Kędzierzynie Koźlu

Pompy ciepła, biorąc pod uwagę perspektywę czasową, są najtańszym źródłem ogrzewania domowego. Wydajność takiego systemu to nawet 50 lat! Sposób działania związany jest z przepompowywaniem ciepła do instalacji grzewczej budynku zapewniając mu komfort cieplny. Jest to ekologiczne rozwiązanie. Dodatkową zaletą jest brak konieczności obsługi pompy jak to jest w przypadku chociażby kotła na pellet. Zwrot kosztów to zwykle około 5 lat. Nasi doradcy jak i fachowi wykonawcy zapewnią odpowiedni dobór urządzenia jak i miejsca jego instalacji.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację.


    [page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1119"]