Instalacje grzewcze Kraków

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!

Polska znajduje się w środkowej Europie, gdzie wpływa na nią wiele różnorakich frontów atmosferycznych. Różnica temperatur w ciągu roku sprawia, że wyjątkowo zadbać musimy o odpowiednią instalację grzewczą dostosowaną do warunków atmosferycznych. Przemyślenie w tym zakresie jest ważne. Na rynku istnieje mnogość rozwiązań, a ważne by było ono optymalne dla naszego budynku.

Jako Ziterm oferujemy pełen zakres usług umożliwiających odbiór jak i montaż instalacji grzewczej na terenie Państwa domu w Krakowie i okolicach. Indywidualne podejście do każdego klienta umożliwia nam pełne zrozumienie potrzeb.

Przygotowując zawieramy i wyszczególniamy wszelkie możliwe rozwiązania techniczne zawarte w trzech propozycjach cenowych. Także klient wybierając firmę Ziterm posiada pełną swobodę w wyborze rozwiązania dla siebie.

Na terenie naszej firmy można spotkać się ze specjalistami, którzy chętnie doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Trendy technologiczne, za którymi staramy się podążać nie są nam obce. Największą popularnością w zakresie instalacji grzewczych cieszą się takie rozwiązania jak ogrzewanie podłogowe jak i pompy ciepła.

Ogrzewanie podłogowe w Krakowie

Ten typ ogrzewania należy do rodzaju ogrzewania płaszczyznowego. Korzyści wynikające z wyboru takiego rozwiązania, to przede wszystkim rozkład temperatury w pomieszczeniach, odpowiedni do oczekiwań klienta. Innymi zaletami są równomierne oddawanie ciepła jak i brak widocznych grzejników na ścianach. To ostatnie szczególnie pomaga w doborze wystroju wnętrza w każdym domu, a koszt jest niemal identyczny z instalacją grzejnikową, a zatem nic nie tracimy – możemy tylko zyskać. Firma Ziterm oferuje w tym zakresie skorzystanie z produktów Sigma Li, które posiadają wysoką trwałość i 25-letnią gwarancję. Jakość jak i zadowolenie to wartości, o których pamiętamy przy każdej instalacji.

Pompy ciepła w Krakowie

Oferujemy kompleksowy montaż tych najtańszych systemów ogrzewania. Mówiąc o ich kosztach mamy oczywiście na myśli ich długofalowe działanie, które rekompensuje cenę początkową. Działanie pomp ciepła to nawet 50 lat.

Działają one przepompowując ciepło z miejsc o niskich wskaźnikach temperaturowych wprost do instalacji budynku, dlatego uważane jest za bardzo ekologiczne. Inna zaletą jest brak konieczności obsługi pompy tak jak to jest w przypadku innych systemów. Nasi doradcy jak i fachowi wykonawcy zapewnią odpowiedni dobór urządzenia jak i miejsca jego instalacji.

Zapraszamy na darmową konsultację i wycenę.


    [page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1119"]