Instalacje grzewcze Ojców

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!
Czas jesienno-zimowy sprzyja myślom o komfortowej temperaturze w mieszkaniu czy budynku. Na rynku mamy ogromna ilość rozwiązań instalacji grzewczych, które wychodzą naprzeciw komfortowym warunkom mieszkalnym. Firma Ziterm posiada kompleksowe usługi w zakresie ogrzewania na terenie Ojcowa i okolic. Wiele lat doświadczenia w branży oraz duża ilość realizacji potwierdza słuszność wyboru naszej oferty podczas dobierania odpowiednich systemów grzewczych i jej instalacji. Specjalnie dla klientów, którzy nam zaufali, udostępniamy serwis pogwarancyjny w Ojcowie, który wykonujemy przy zachowaniu najwyższej jakości usług i profesjonalizmu.

Czym jest instalacja grzewcza?

Instalacja grzewcza odpowiada za dostarczenie ciepła w budynku mieszkalnym lub użyteczności publicznej, jak i w zakładach pracy. Do dziś, instalacje grzewcze to standardowe “wyposażenie” każdego z zamkniętych obiektów, w którym przebywają ludzie. Za zadanie ma utrzymanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu w okresach, w których warunki pogodowe w bardzo dużym stopniu obniżają temperaturę wewnątrz budynków. Montaż instalacji jest zależny od systemu grzewczego, na jaki klient się zdecyduje.
Instalacje grzewcze Ojców

Rodzaje instalacji grzewczych

Z szerokiego wyboru instalacji grzewczych, znajdzie się coś idealnego dla każdego, kto ma odgórnie założoną specyfikację dotyczącą zasady działania czy wydajności systemu grzewczego w budynku. Aktualnie wyróżniamy:
 
- centralne ogrzewanie (co)- wciąż jest to najczęściej spotykany sposób ogrzewania powierzchni użytkowej. Praktycznie ujmując, jest to po prostu kocioł ze specjalistycznymi rurami oraz grzejniki, które pobierają cząsteczki ciepła ze zbiornika i równomiernie rozprowadzają je po pokojach w budynku.

- instalacja gazowa - jej korzyścią jest uniwersalność, ale wymaga więcej uwagi niż ogrzewanie centralne. Należy pamiętać, że instalacje gazowe potrzebują więcej miejsca, systematycznej okresowej kontroli, oraz że zakup kotłów nie jest tani.

- instalacja elektryczna, czyli na przykład "podłogówka", której montaż nie stanowi większego problemu. Swoją popularność zawdzięcza takim czynnikom jak walory estetyczne (niewidoczne grzejniki oraz zawory). Instalacje ogrzewania podłogowego nadal pozostają wyborem większości konsumentów. odnawialne źródła energii (fotowoltaika, pompy ciepła). Wymiana normalnych instalacji grzewczych na jedną z OZE może przerażać swoją ceną, aczkolwiek należy pamiętać, że to inwestycja opłacalna w ciągu kilku lat.

Montaż instalacji grzewczej w Ojcowie

Instalacje grzewcze, w tym dobór kotłów, instalacja oraz serwis są jedną z głównych usług firmy Ziterm. Wykonujemy swoje usługi na obszarze Ojcowa kompleksowo. Nasza firma zapewnia wsparcie nie tylko przy wyborze odpowiedniego systemu grzewczego, ale także w trakcie okresu gwarancyjnego oraz po zakończeniu. Montaż oraz serwis zamontowanych przez nas maszyn jest dla nas oczywistością i wiem, że uznacie nasz profesjonalny stosunek do klientów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu które nabyliśmy na przestrzeni lat, jesteśmy, w stanie zagwarantować długoletnią żywotność instalacji grzewczej oraz jak najlepsze metody w przypadkach takich jak: montaż, wymiana oraz serwis kotłów i nie tylko.

Ile kosztuje instalacja grzewcza w Ojcowie

Ziterm podchodzi do każdego zainteresowanego indywidualnie, stąd koszt jest uzależniony od modelu instalacji, powierzchni, gdzie ma być wykonana oraz możliwości, jakie oferuje miejsce przewidywanego montażu. Ojców to miasto, gdzie mieszkasz? Super! Skontaktuj się z nami mailowo, bądź telefonicznie, a nasi konsultanci zaproponują różne opcje, jakie pomogą uzyskać przewidywaną efektywność przez poszczególne instalacje grzewcze.
    [page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1249"]