Instalacje grzewcze Rabka-Zdrój

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!
Czas jesienno-zimowy sprzyja myślom o odpowiedniej temperaturze w mieszkaniu czy budynku. Na rynku mamy ogrom rozwiązań instalacji grzewczych, które pomagają naprawić warunki mieszkalne. Firma Ziterm oferuje swoje kompleksowe usługi w temacie ogrzewania na terenie całego Rabki-Zdroju i okolic. Wiele lat doświadczenia w branży oraz bardzo duża ilość realizacji potwierdza odpowiedni wybór naszej oferty przy doborze odpowiednich systemów grzewczych oraz ich instalacji. Specjalnie dla klientów, którzy nam zaufali, udostępniamy serwis pogwarancyjny w Rabce-Zdroju, który wykonywany jest przy zachowaniu najwyższej jakości usług oraz profesjonalizmu.

Czym jest instalacja grzewcza?

Instalacja grzewcza jest odpowiedzialna za dostarczenie ciepła w budynku mieszkalnym czy użyteczności publicznej oraz w zakładach pracy. Dziś, instalacje grzewcze to standardowe “wyposażenie” każdego z zamkniętych obiektów, w którym przebywają ludzie. Jej zadaniem jest utrzymanie optymalnej temperatury w pomieszczeniach w okresach, w których warunki pogodowe w znaczącym stopniu zmniejszają temperaturę wewnątrz budynków. Montaż instalacji zależy od systemu grzewczego, na jaki klient się zdecyduje.
Instalacje grzewcze Rabka-Zdrój

Rodzaje instalacji grzewczych

Z szerokiej palety instalacji grzewczych, znajdzie się coś odpowiedniego dla każdej osoby, która ma odgórnie założone wymagania dotyczące zasad działania lub wydajności systemu grzewczego w budynku. Na obecny moment wyróżnić można następujące rodzaje instalacji:
 
- centralne ogrzewanie (co)- wciąż jest to najczęściej spotykany sposób ogrzewania powierzchni użytkowej. Praktycznie ujmując, jest to po prostu kocioł ze specjalnymi rurami oraz grzejniki, które pobierają cząsteczki ciepła ze zbiornika i równomiernie rozprowadzają je po pokojach w budynku.

- instalacja gazowa - jej korzyścią jest uniwersalność, ale wymaga o wiele więcej uwagi niż tradycyjne ogrzewanie centralne. Warto pamiętać, że instalacje gazowe wymagają więcej przestrzeni, okresowej kontroli zbiornika, oraz że zakup kotłów nie jest tani.

- instalacja elektryczna, czyli przykładowo "podłogówka", której wykonanie nie jest problemem. Swoją popularność zawdzięcza takim czynnikom jak walory estetyczne (niedostrzegalne grzejniki oraz zawory). Instalacje ogrzewania podłogowego wciąż są wyborem większości konsumentów. odnawialne źródła energii (fotowoltaika, pompy ciepła). Zamiana tradycyjnych instalacji grzewczych na jedną z OZE może przerazić swoją ceną, ale należy pamiętać, iż jest to inwestycja opłacalna w ciągu kilku lat.

Montaż instalacji grzewczej w Rabce-Zdroju

Instalacje grzewcze, w tym pomoc w doborze kotłów, montaż oraz serwis są jedną z fundamentalnych usług firmy Ziterm. Nie każda firma oferująca swoje usługi na obszarze Rabki-Zdroju oferuje je kompleksowo. Zapewniamy pomoc nie tylko przy wyborze dopasowanego systemu grzewczego, ale również w trakcie okresu gwarancyjnego oraz po zakończeniu. Serwis oraz montaż naszych urządzeń jest dla nas sprawą oczywistą i jesteśmy przekonani, że docenicie nasz profesjonalny stosunek do klientów. Wiedza i doświadczenie które nabyliśmy na przestrzeni lat, jest, w stanie zagwarantować długoletnią żywotność instalacji grzewczej oraz możliwie najlepsze metody w przypadkach takich jak: montaż, wymiana oraz serwis kotłów i nie tylko.

Ile kosztuje instalacja grzewcza w Rabce-Zdroju

Ziterm podchodzi do każdego interesanta indywidualnie, stąd cena jest uzależniony od rodzaju instalacji, powierzchni, gdzie będzie wykonana oraz możliwości, jakie oferuje miejsce przewidywanego montażu. Rabka-Zdrój to Twoje miasto? Idealnie! Skontaktuj się z nami mailowo, bądź telefonicznie, a nasi konsultanci przedstawią różne opcje, jakie są w stanie zagwarantować przewidywaną wydajność przez poszczególne instalacje grzewcze.
    [page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1249"]