Instalacje grzewcze Ruda Śląska

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!
Okres jesienno-zimowy to moment, gdy myślimy o odpowiedniej temperaturze w mieszkaniu czy budynku. Na rynku dostępne jest wiele rozwiązań instalacji grzewczych, które pomagają naprawić warunki mieszkalne. Firma Ziterm oferuje swoje kompleksowe usługi w tematyce ogrzewania na terenie całego Rudy Śląskiej i jego okolic. Wiele lat doświadczenia w branży oraz bardzo duża ilość realizacji potwierdza odpowiedni wybór naszej oferty podczas dobierania odpowiednich systemów grzewczych i jej instalacji. Specjalnie dla klientów, którzy nam zaufali, dostępny jest serwis pogwarancyjny w Rudzie Śląskiej, który wykonujemy przy zachowaniu najwyższej jakości naszych usług i profesjonalizmu.

Czym jest instalacja grzewcza?

Instalacja grzewcza jest odpowiedzialna za dostarczenie ciepła w budynku mieszkalnym czy użyteczności publicznej oraz w zakładach pracy. Do dziś, instalacje grzewcze to standardowe “wyposażenie” każdego zamkniętego obiektu, w którym przebywają ludzie. Za zadanie ma utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu w okresach, w których warunki pogodowe w dużym stopniu obniżają temperaturę wewnątrz budynków. Montaż instalacji jest zależny od systemu grzewczego, na jaki klient się decyduje.
Instalacje grzewcze Ruda Śląska

Rodzaje instalacji grzewczych

Z szerokiej palety instalacji grzewczych, znajdzie się coś idealnego dla każdej osoby, która ma z góry założoną specyfikację dotyczącą zasady działania lub wydajności systemu grzewczego w budynku. Aktualnie odróżniamy:
 
- centralne ogrzewanie (co)- jest to w dalszym ciągu najpowszechniejszy sposób ogrzewania powierzchni. Praktycznie ujmując, jest to po prostu kocioł ze specjalnymi rurami i grzejniki, które pobierają cząsteczki ciepła ze zbiornika i równomiernie rozprowadzają je po pokojach w budynku.

- instalacja gazowa - na jej korzyść przemawia uniwersalność, ale wymaga o wiele więcej obsługi niż tradycyjne ogrzewanie centralne. Należy pamiętać, że instalacje gazowe potrzebują więcej miejsca, systematycznej okresowej kontroli zbiornika, oraz że zakup kotłów jest drogi.

- instalacja elektryczna, czyli przykładowo "podłogówka", której wykonanie nie jest problemem. Zyskała swoją popularność głównie poprzez swoje walory estetyczne (niewidoczne grzejniki oraz zawory). Instalacje ogrzewania podłogowego wciąż są wyborem większości konsumentów. odnawialne źródła energii (pv, pompy ciepła). Wymiana tradycyjnych instalacji grzewczych na jedną z OZE może przerażać swoją wysoką ceną, ale należy pamiętać, że jest to inwestycja, która zwróci się w ciągu kilku lat.

Montaż instalacji grzewczej w Rudzie Śląskiej

Instalacje grzewcze, w tym dobór kotłów, instalacja oraz serwis są jedną z fundamentalnych usług firmy Ziterm. Nie każda firma oferująca swoje usługi na obszarze Rudy Śląskiej oferuje je kompleksowo. Nasza firma zapewnia pomoc przy wyborze odpowiedniego systemu grzewczego, ale również w trakcie okresu gwarancyjnego oraz po zakończeniu. Serwis oraz montaż zamontowanych przez nas urządzeń jest dla nas oczywistością i mamy nadzieję, że docenicie nasze profesjonalne nastawienie do klientów. Wiedza i doświadczenie które nabyliśmy od początku działania firmy, jest, w stanie zagwarantować długoletnią żywotność instalacji grzewczej oraz jak najlepsze sposoby w przypadkach takich jak: montaż, wymiana oraz serwis kotłów i nie tylko.

Ile kosztuje instalacja grzewcza w Rudzie Śląskiej

Ziterm traktuje każdego klienta indywidualnie, stąd cena zależy od rodzaju instalacji, powierzchni, na jakiej będzie wykonana oraz możliwości, jakie oferuje miejsce przewidywanego montażu. Ruda Śląska to Twoje miasto? Świetnie! Wypełnij formularz, bądź zadzwoń, a nasi specjaliści przedstawią różne możliwości, jakie pomogą uzyskać przewidywaną wydajność przez poszczególne instalacje grzewcze.

[page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1119"]