Instalacje grzewcze Sosnowiec

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!
Czas jesienno-zimowy sprzyja myślom o odpowiedniej temperaturze w mieszkaniu czy budynku. Na rynku mamy wiele rozwiązań instalacji grzewczych, które wspierają naprawić warunki mieszkalne. Firma Ziterm posiada kompleksowe usługi w temacie ogrzewania na terenie całego Sosnowca i jego okolic. Wiele lat doświadczenia w branży i bardzo duża ilość realizacji potwierdza słuszność wyboru naszej oferty podczas dobierania odpowiednich systemów grzewczych i jej instalacji. Dla klientów, którzy nam już zaufali, dostępny jest serwis pogwarancyjny w Sosnowcu, który wykonujemy przy zachowaniu najwyższej jakości usług i profesjonalizmu.

Co to jest instalacja grzewcza?

Instalacja grzewcza jest odpowiedzialna za dostarczenie ciepła w budynku mieszkalnym czy użyteczności publicznej oraz w zakładach pracy. Dziś, instalacje grzewcze to standardowe “wyposażenie” każdego zamkniętego obiektu, w którym przebywają ludzie. Za zadanie ma utrzymanie optymalnej temperatury w pomieszczeniach w okresach, w których warunki pogodowe w dużym stopniu zmniejszają temperaturę wewnątrz budynków. Montaż instalacji jest zależny od systemu grzewczego, na który klient się decyduje.
Instalacje grzewcze Sosnowiec

Rodzaje instalacji grzewczych

Z szerokiego wyboru instalacji grzewczych, znajdzie się coś idealnego dla każdego, kto ma z góry założone wymagania dotyczące zasady działania oraz wydajności systemu grzewczego w budynku. Na obecny moment wyróżniamy następujące rodzaje instalacji:
 
- centralne ogrzewanie (co)- jest to w dalszym ciągu najpopularniejszy sposób ogrzewania powierzchni użytkowej. W praktyce jest to po prostu kocioł ze specjalnymi rurami i grzejniki, które pobierają cząsteczki ciepła ze zbiornika i równomiernie rozprowadzają je po pokojach w budynku.

- instalacja gazowa - jej korzyścią jest uniwersalność, ale wymaga o wiele więcej uwagi niż tradycyjne ogrzewanie centralne. Warto pamiętać, że instalacje gazowe wymagają więcej przestrzeni, systematycznej okresowej kontroli, oraz że zakup kotłów nie należy do najtańszych.

- instalacja elektryczna, czyli na przykład "podłogówka", której montaż nie stanowi większego problemu. Zyskała swoją popularność głównie poprzez swoje walory estetyczne (niewidoczne grzejniki i zawory). Instalacje ogrzewania podłogowego nadal pozostają wyborem większości konsumentów. odnawialne źródła energii (fotowoltaika, pompy ciepła). Zamiana normalnych instalacji grzewczych na tą z OZE może przerazić swoją wysoką ceną, ale należy pamiętać, iż jest to inwestycja opłacalna w ciągu kilku lat.

Montaż instalacji grzewczej w Sosnowcu

Instalacje grzewcze, w tym dobór kotłów, instalacja oraz serwis są jedną z najważniejszych usług firmy Ziterm. Nie każda firma oferująca swoje usługi na obszarze Sosnowca oferuje je kompleksowo. Zapewniamy wsparcie podczas wyboru dopasowanego systemu grzewczego, ale również w trakcie okresu gwarancyjnego oraz po zakończeniu. Serwis oraz montaż naszych urządzeń jest dla nas oczywistością i wiem, że uznacie nasz profesjonalny stosunek do klientów. Wiedza i doświadczenie które osiągnęliśmy na przestrzeni lat, jest, w stanie zagwarantować wydłużoną żywotność instalacji grzewczej oraz jak najlepsze rozwiązania w przypadkach takich jak: montaż, wymiana oraz serwis kotłów i nie tylko.

Ile kosztuje instalacja grzewcza w Sosnowcu

Firma Ziterm obsługuje każdego klienta indywidualnie, stąd cena zależy od rodzaju instalacji, powierzchni, na jakiej będzie wykonana oraz możliwości, jakie oferuje miejsce przewidywanego montażu. Sosnowiec to Twoje miasto? Idealnie! Napisz lub zadzwoń do nas, a nasi specjaliści zaproponują różne możliwości, jakie pomogą uzyskać oczekiwaną efektywność przez poszczególne instalacje grzewcze.

[page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1119"]