Instalacje grzewcze Świętochłowice

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!
Okres jesienno-zimowy to moment, gdy myślimy o odpowiedniej temperaturze w mieszkaniu czy domu. Na rynku mamy ogromna ilość rozwiązań instalacji grzewczych, które wychodzą naprzeciw komfortowym warunkom mieszkalnym. Firma Ziterm posiada kompleksowe usługi w temacie ogrzewania na terenie Świętochłowic i jego okolic. Wiele lat doświadczenia w branży i bardzo duża ilość realizacji potwierdza słuszność wyboru naszej oferty podczas dobierania odpowiednich systemów grzewczych oraz ich instalacji. Dla klientów, którzy nam już zaufali, dostępny jest serwis pogwarancyjny w Świętochłowicach, który wykonujemy przy zachowaniu najwyższej jakości usług oraz profesjonalizmu.

Czym jest instalacja grzewcza?

Instalacja grzewcza jest odpowiedzialna za dostarczenie ciepła w budynku mieszkalnym czy użyteczności publicznej oraz w zakładach pracy. Do dziś, instalacje grzewcze są standardowym "wyposażeniem" każdego zamkniętego obiektu, w którym przebywają ludzie. Za zadanie ma utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu w okresach, w których warunki pogodowe w bardzo dużym stopniu obniżają temperaturę wewnątrz budynków. Montaż instalacji zależy od systemu grzewczego, na jaki klient się decyduje.
Instalacje grzewcze Świętochłowice

Rodzaje instalacji grzewczych

Z szerokiej palety instalacji grzewczych, znajdzie się coś odpowiedniego dla każdej osoby, która ma z góry założone wymagania dotyczące zasady działania lub wydajności systemu grzewczego w budynku. Na obecny moment wyróżnić można:
 
- centralne ogrzewanie (co)- wciąż jest to najpopularniejszy sposób ogrzewania powierzchni użytkowej. W praktyce jest to po prostu kocioł ze specjalistycznymi rurami oraz grzejniki, które pobierają cząsteczki ciepła ze zbiornika i równomiernie rozprowadzają je po pokojach wewnątrz budynku.

- instalacja gazowa - jej korzyścią jest uniwersalność, ale wymaga więcej uwagi niż tradycyjne ogrzewanie centralne. Należy pamiętać, że instalacje gazowe potrzebują więcej miejsca, okresowej kontroli zbiornika, oraz że zakup kotłów jest drogi.

- instalacja elektryczna, czyli przykładowo "podłogówka", której montaż nie stanowi większego problemu. Swoją popularność zyskała dzięki takim czynnikom jak walory estetyczne (niedostrzegalne grzejniki i zawory). Instalacje ogrzewania podłogowego nadal pozostają wyborem większości konsumentów. odnawialne źródła energii (fotowoltaika, pompy ciepła). Wymiana normalnych instalacji grzewczych na jedną z OZE może przerażać swoją ceną, aczkolwiek warto pamiętać, iż to inwestycja opłacalna w ciągu kilku lat.

Montaż instalacji grzewczej w Świętochłowicach

Instalacje grzewcze, w tym pomoc w doborze kotłów, instalacja oraz serwis są jedną z fundamentalnych usług firmy Ziterm. Nie każda firma oferująca swoje usługi na obszarze Świętochłowic oferuje je kompleksowo. Nasza firma zapewnia wsparcie nie tylko przy wyborze odpowiedniego systemu grzewczego, ale również w trakcie okresu gwarancyjnego oraz po zakończeniu. Serwis oraz montaż zamontowanych przez nas urządzeń jest dla nas sprawą oczywistą i jesteśmy przekonani, że uznacie nasz profesjonalny stosunek do klientów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu które osiągnęliśmy na przestrzeni lat, jesteśmy, w stanie zapewnić długoletnią żywotność instalacji grzewczej oraz możliwie najlepsze rozwiązania w przypadkach takich jak: montaż, wymiana oraz serwis kotłów i nie tylko.

Ile kosztuje instalacja grzewcza w Świętochłowicach

Firma Ziterm obsługuje każdego zainteresowanego indywidualnie, stąd koszt zależy od modelu instalacji, powierzchni, gdzie ma być wykonana oraz możliwości, jakie oferuje miejsce przewidywanego montażu. Świętochłowice to Twoje miasto? Super! Napisz lub zadzwoń do nas, a nasi fachowcy przedstawią różne opcje, jakie mogą zagwarantować oczekiwaną wydajność przez poszczególne instalacje grzewcze.

[page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1119"]