Instalacje grzewcze Szczyrk

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!
Okres jesienno-zimowy to moment, gdy myślimy o komfortowej temperaturze w mieszkaniu czy domu. Na rynku mamy wiele rozwiązań instalacji grzewczych, które wspierają naprawić warunki mieszkalne. Firma Ziterm oferuje swoje kompleksowe usługi w temacie ogrzewania na terenie Szczyrku i okolic. Wiele lat doświadczenia w branży oraz duża ilość realizacji potwierdza słuszność wyboru naszej oferty podczas dobierania odpowiednich systemów grzewczych oraz jej instalacji. Dla klientów, którzy nam zaufali, udostępniamy serwis pogwarancyjny w Szczyrku, który wykonujemy przy zachowaniu najwyższej jakości naszych usług i profesjonalizmu.

Co to jest instalacja grzewcza?

Instalacja grzewcza odpowiada za dostarczenie ciepła w budynku mieszkalnym czy użyteczności publicznej, jak i w zakładach pracy. Do dziś, instalacje grzewcze są standardowym "wyposażeniem" każdego zamkniętego obiektu, w którym przebywają ludzie. Za zadanie ma utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu w okresach, w których warunki pogodowe w dużym stopniu zmniejszają temperaturę w budynkach. Montaż instalacji jest zależny od systemu grzewczego, na jaki klient się decyduje.
Instalacje grzewcze Szczyrk

Rodzaje instalacji grzewczych

Z szerokiej palety instalacji grzewczych, znajdzie się coś odpowiedniego dla każdego, kto ma odgórnie założone wymagania dotyczące zasad działania i wydajności systemu grzewczego w budynku. Na obecny moment wyróżnić można następujące rodzaje instalacji:
 
- centralne ogrzewanie (co)- jest to w dalszym ciągu najczęściej spotykana metoda ogrzewania powierzchni. Praktycznie ujmując, jest to po prostu kocioł ze specjalistycznymi rurami i grzejniki, które pobierają cząsteczki ciepła ze zbiornika i równomiernie rozprowadzają je po pokojach wewnątrz budynku.

- instalacja gazowa - jej korzyścią jest uniwersalność, ale wymaga więcej uwagi niż ogrzewanie centralne. Należy pamiętać, że instalacje gazowe wymagają więcej miejsca, okresowej kontroli zbiornika, oraz że zakup kotłów nie jest tani.

- instalacja elektryczna, czyli przykładowo "podłogówka", której wykonanie nie jest problemem. Zyskała swoją popularność głównie poprzez swoje walory estetyczne (niewidoczne grzejniki oraz zawory). Instalacje ogrzewania podłogowego nadal pozostają wyborem większości konsumentów. odnawialne źródła energii (pv, pompy ciepła). Zamiana normalnych instalacji grzewczych na jedną z OZE może przerażać swoją ceną, lecz trzeba pamiętać, że jest to inwestycja, która zwróci się na przestrzenikilku lat.

Montaż instalacji grzewczej w Szczyrku

Instalacje grzewcze, w tym dobór kotłów, montaż oraz serwis są jedną z najważniejszych usług firmy Ziterm. Wykonujemy swoje usługi na obszarze Szczyrku kompleksowo. Zapewniamy wsparcie nie tylko przy wyborze odpowiedniego systemu grzewczego, ale również w trakcie gwarancji oraz po zakończeniu. Montaż oraz serwis naszych maszyn jest dla nas sprawą oczywistą i mamy nadzieję, że docenicie nasz profesjonalny stosunek do klientów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu które nabyliśmy od początku działania firmy, jesteśmy, w stanie zagwarantować długoletnią żywotność instalacji grzewczej oraz możliwie najlepsze rozwiązania w przypadkach takich jak: montaż, wymiana oraz serwis kotłów i nie tylko.

Ile kosztuje instalacja grzewcza w Szczyrku

Ziterm obsługuje każdego zainteresowanego indywidualnie, stąd cena zależy od rodzaju instalacji, powierzchni, gdzie będzie wykonana oraz dostępności do miejsca przewidywanego montażu. Szczyrk to miasto, gdzie mieszkasz? Świetnie! Napisz lub zadzwoń do nas, a nasi specjaliści przedstawią różne możliwości, jakie są w stanie zagwarantować oczekiwaną efektywność przez poszczególne instalacje grzewcze.
    [page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1119"]