Instalacje grzewcze Szczyrzyc

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!
Okres jesienno-zimowy sprzyja myślom o odpowiedniej temperaturze w mieszkaniu czy budynku. Na rynku dostępne jest ogromna ilość rozwiązań instalacji grzewczych, które wspierają naprawić warunki mieszkalne. Firma Ziterm posiada kompleksowe usługi w temacie ogrzewania na terenie całego Szczyrzyca i okolic. Wiele lat doświadczenia w branży i bardzo duża ilość realizacji potwierdza słuszność wyboru naszej oferty przy doborze odpowiednich systemów grzewczych oraz jej instalacji. Dla klientów, którzy nam już zaufali, dostępny jest serwis pogwarancyjny w Szczyrzycu, który wykonujemy przy zachowaniu najlepszej jakości naszych usług oraz profesjonalizmu.

Co to jest instalacja grzewcza?

Instalacja grzewcza odpowiada za dostarczenie ciepła w budynku mieszkalnym lub użyteczności publicznej oraz w zakładach pracy. Do dziś, instalacje grzewcze są standardowym "wyposażeniem" każdego zamkniętego obiektu, w którym mogą przebywać ludzie. Jej zadaniem jest utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu w okresach, w których warunki pogodowe w znaczącym stopniu obniżają temperaturę wewnątrz budynków. Montaż instalacji zależy od systemu grzewczego, na jaki klient się decyduje.
Instalacje grzewcze Szczyrzyc

Rodzaje instalacji grzewczych

Z szerokiego wyboru instalacji grzewczych, znajdzie się coś odpowiedniego dla każdego, kto ma odgórnie założoną specyfikację dotyczącą zasady działania i wydajności systemu grzewczego w domu. Aktualnie odróżniamy następujące rodzaje instalacji:
 
- centralne ogrzewanie (co)- jest to w dalszym ciągu najczęściej spotykana metoda ogrzewania powierzchni. Praktycznie ujmując, jest to po prostu kocioł ze specjalnymi rurami oraz grzejniki, które mają za zadanie pobierać ze zbiornika i równomiernie rozprowadzić je po pokojach w budynku.

- instalacja gazowa - na jej korzyść przemawia uniwersalność, ale wymaga więcej obsługi niż ogrzewanie centralne. Warto pamiętać, że instalacje gazowe potrzebują więcej przestrzeni, okresowej kontroli, oraz że zakup kotłów jest droższy.

- instalacja elektryczna, czyli na przykład "podłogówka", której instalacja nie stanowi większego problemu. Swoją popularność zawdzięcza takim czynnikom jak walory estetyczne (niewidoczne grzejniki i zawory). Instalacje ogrzewania podłogowego nadal pozostają wyborem większości konsumentów. odnawialne źródła energii (pv, pompy ciepła). Zamiana normalnych instalacji grzewczych na tą z OZE może przerazić swoją ceną, lecz należy pamiętać, że jest to inwestycja, która zwróci się w ciągu kilku lat.

Montaż instalacji grzewczej w Szczyrzycu

Instalacje grzewcze, w tym pomoc w doborze kotłów, instalacja oraz serwis są jedną z fundamentalnych usług firmy Ziterm. Wykonujemy swoje usługi na obszarze Szczyrzyca kompleksowo. Nasza firma zapewnia pomoc nie tylko podczas wyboru odpowiedniego systemu grzewczego, ale również podczas trwania okresu gwarancyjnego oraz po zakończeniu. Montaż oraz serwis zamontowanych przez nas maszyn jest dla nas sprawą oczywistą i wiem, że uznacie nasz profesjonalny stosunek do klientów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu które zyskaliśmy na przestrzeni lat, jesteśmy, w stanie zagwarantować wydłużoną żywotność instalacji grzewczej oraz możliwie najlepsze sposoby w przypadkach takich jak: montaż, wymiana oraz serwis kotłów i nie tylko.

Ile kosztuje instalacja grzewcza w Szczyrzycu

Ziterm obsługuje każdego klienta indywidualnie, stąd koszt zależy od rodzaju instalacji, powierzchni, gdzie będzie wykonana oraz dostępności do miejsca przewidywanego montażu. Szczyrzyc to Twoje miasto? Świetnie! Napisz lub zadzwoń do nas, a nasi konsultanci zaproponują różne opcje, jakie pomogą uzyskać przewidywaną wydajność przez poszczególne instalacje grzewcze.
    [page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1249"]