Instalacje grzewcze Tychy

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!
Okres jesienno-zimowy sprzyja myślom o odpowiedniej temperaturze w mieszkaniu czy budynku. Na rynku dostępne jest ogrom rozwiązań instalacji grzewczych, które wychodzą naprzeciw komfortowym warunkom mieszkalnym. Firma Ziterm oferuje swoje kompleksowe usługi w temacie ogrzewania na terenie całego Tychów i jego okolic. Wiele lat doświadczenia w branży i bardzo duża ilość realizacji potwierdza odpowiedni wybór naszej oferty przy doborze odpowiednich systemów grzewczych i ich instalacji. Specjalnie dla klientów, którzy nam już zaufali, udostępniamy serwis pogwarancyjny w Tychach, który wykonujemy przy zachowaniu najwyższej jakości naszych usług i profesjonalizmu.

Co to jest instalacja grzewcza?

Instalacja grzewcza odpowiada za dostarczenie ciepła w budynku mieszkalnym czy użyteczności publicznej, jak i w zakładach pracy. Dziś, instalacje grzewcze są standardowym "wyposażeniem" każdego zamkniętego obiektu, w którym przebywają ludzie. Za zadanie ma utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu w okresach, w których warunki pogodowe w znaczącym stopniu zmniejszają temperaturę wewnątrz budynków. Montaż instalacji zależy od systemu grzewczego, na który klient się decyduje.
Instalacje grzewcze Tychy

Rodzaje instalacji grzewczych

Z szerokiej palety instalacji grzewczych, znajdzie się coś idealnego dla każdej osoby, która ma z góry założone wymagania dotyczące zasad działania i wydajności systemu grzewczego w domu. Na obecny moment odróżniamy:
 
- centralne ogrzewanie (co)- jest to w dalszym ciągu najczęściej spotykana metoda ogrzewania powierzchni użytkowej. Praktycznie ujmując, jest to po prostu kocioł ze specjalistycznymi rurami i grzejniki, które mają za zadanie pobierać ze zbiornika i równomiernie rozprowadzić je po pokojach wewnątrz budynku.

- instalacja gazowa - na jej korzyść przemawia uniwersalność, ale wymaga o wiele więcej uwagi niż ogrzewanie centralne. Należy pamiętać, że instalacje gazowe potrzebują więcej przestrzeni, okresowej kontroli zbiornika, oraz że zakup kotłów nie jest tani.

- instalacja elektryczna, czyli przykładowo "podłogówka", której instalacja nie stanowi większego problemu. Swoją popularność zyskała dzięki takim czynnikom jak walory estetyczne (niedostrzegalne grzejniki i zawory). Instalacje ogrzewania podłogowego wciąż są wyborem większości konsumentów. odnawialne źródła energii (kolektory słoneczne, pompy ciepła). Zamiana normalnych instalacji grzewczych na jedną z OZE może przerażać swoją wysoką ceną, ale warto pamiętać, iż jest to inwestycja, która zwróci się na przestrzeni nadchodzących lat.

Montaż instalacji grzewczej w Tychach

Instalacje grzewcze, w tym pomoc w doborze kotłów, montaż oraz serwis są jedną z najważniejszych usług firmy Ziterm. Wykonujemy swoje usługi na obszarze Tychów kompleksowo. Nasza firma zapewnia wsparcie przy wyborze odpowiedniego systemu grzewczego, ale również podczas trwania okresu gwarancyjnego oraz po zakończeniu. Montaż oraz serwis zamontowanych przez nas maszyn jest dla nas oczywistością i wiem, że uznacie nasze profesjonalne podejście do klientów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu które osiągnęliśmy na przestrzeni lat, jesteśmy, w stanie zagwarantować długoletnią żywotność instalacji grzewczej oraz jak najlepsze rozwiązania w przypadkach takich jak: montaż, wymiana oraz serwis kotłów i nie tylko.

Ile kosztuje instalacja grzewcza w Tychach

Firma Ziterm podchodzi do każdego interesanta indywidualnie, stąd koszt jest uzależniony od wersji instalacji, powierzchni, na jakiej ma być wykonana oraz dostępności do miejsca przewidywanego montażu. Tychy to Twoje miasto? Idealnie! Napisz lub zadzwoń do nas, a nasi fachowcy przedstawią różne możliwości, jakie mogą zagwarantować przewidywaną wydajność przez poszczególne instalacje grzewcze.

[page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1119"]