Instalacje grzewcze Wodzisław Śląski

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!
Okres jesienno-zimowy to moment, gdy myślimy o komfortowej temperaturze w mieszkaniu czy budynku. Na rynku mamy ogrom rozwiązań instalacji grzewczych, które pomagają poprawić warunki mieszkalne. Firma Ziterm posiada kompleksowe usługi w zakresie ogrzewania na terenie Wodzisławia Śląskiego i okolic. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz duża ilość realizacji potwierdza słuszność wyboru naszej oferty przy doborze odpowiednich systemów grzewczych oraz jej instalacji. Dla klientów, którzy nam zaufali, dostępny jest serwis pogwarancyjny w Wodzisławiu Śląskim, który wykonywany jest przy zachowaniu najlepszej jakości naszych usług i profesjonalizmu.

Czym jest instalacja grzewcza?

Instalacja grzewcza odpowiada za dostarczenie ciepła w budynku mieszkalnym czy użyteczności publicznej, jak i w zakładach pracy. Dziś, instalacje grzewcze to standardowe “wyposażenie” każdego zamkniętego obiektu, w którym przebywają ludzie. Jej zadaniem jest utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu w okresach, w których warunki pogodowe w dużym stopniu obniżają temperaturę w budynkach. Montaż instalacji jest zależny od systemu grzewczego, na który klient się decyduje.
Instalacje grzewcze Wodzisław Śląski

Rodzaje instalacji grzewczych

Z szerokiego wyboru instalacji grzewczych, znajdzie się coś odpowiedniego dla każdej osoby, która ma odgórnie założone wymagania dotyczące zasad działania lub wydajności systemu grzewczego w budynku. Na obecny moment wyróżnić można następujące rodzaje instalacji:
 
- centralne ogrzewanie (co)- wciąż jest to najpowszechniejszy sposób ogrzewania powierzchni użytkowej. W praktyce jest to po prostu kocioł ze specjalnymi rurami oraz grzejniki, które pobierają cząsteczki ciepła ze zbiornika i równomiernie rozprowadzają je po pokojach w budynku.

- instalacja gazowa - na jej korzyść przemawia uniwersalność, ale wymaga o wiele więcej uwagi niż ogrzewanie centralne. Należy pamiętać, że instalacje gazowe potrzebują więcej przestrzeni, systematycznej okresowej kontroli, oraz że zakup kotłów nie należy do najtańszych.

- instalacja elektryczna, czyli przykładowo "podłogówka", której instalacja nie stanowi większego problemu. Swoją popularność zyskała dzięki takim czynnikom jak walory estetyczne (niedostrzegalne grzejniki oraz zawory). Instalacje ogrzewania podłogowego nadal pozostają wyborem większości konsumentów. odnawialne źródła energii (pv, pompy ciepła). Zamiana normalnych instalacji grzewczych na jedną z OZE może przerażać swoją ceną, lecz warto pamiętać, iż jest to inwestycja, która zwróci się w ciągu kilku lat.

Montaż instalacji grzewczej w Wodzisławiu Śląskim

Instalacje grzewcze, w tym dobór kotłów, instalacja oraz serwis są jedną z najważniejszych usług firmy Ziterm. Nie każda firma oferująca swoje usługi na obszarze Wodzisławia Śląskiego oferuje je kompleksowo. Zapewniamy pomoc nie tylko podczas wyboru dopasowanego systemu grzewczego, ale także podczas trwania okresu gwarancyjnego oraz po zakończeniu. Serwis oraz montaż naszych maszyn jest dla nas sprawą oczywistą i jesteśmy przekonani, że uznacie nasz profesjonalny stosunek do klientów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu które zyskaliśmy na przestrzeni lat, jesteśmy, w stanie zagwarantować długoletnią żywotność instalacji grzewczej oraz jak najlepsze metody w przypadkach takich jak: montaż, wymiana oraz serwis kotłów i nie tylko.

Ile kosztuje instalacja grzewcza w Wodzisławiu Śląskim

Firma Ziterm traktuje każdego klienta indywidualnie, stąd cena zależy od wersji instalacji, powierzchni, na jakiej będzie wykonana oraz dostępności do miejsca przewidywanego montażu. Wodzisław Śląski to miasto, gdzie mieszkasz? Super! Skontaktuj się z nami mailowo, bądź telefonicznie, a nasi fachowcy zaproponują różne opcje, jakie mogą zagwarantować przewidywaną wydajność przez poszczególne instalacje grzewcze.

[page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1119"]