Instalacje grzewcze Zabierzów

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!
Czas jesienno-zimowy to moment, gdy myślimy o odpowiedniej temperaturze w mieszkaniu czy budynku. Na rynku mamy wiele rozwiązań instalacji grzewczych, które wspierają naprawić warunki mieszkalne. Firma Ziterm oferuje swoje kompleksowe usługi w tematyce ogrzewania na terenie całego Zabierzowa i okolic. Wiele lat doświadczenia w branży i bardzo duża ilość realizacji potwierdza słuszność wyboru naszej oferty przy doborze odpowiednich systemów grzewczych oraz jej instalacji. Specjalnie dla klientów, którzy nam już zaufali, udostępniamy serwis pogwarancyjny w Zabierzowie, który wykonywany jest przy zachowaniu najlepszej jakości naszych usług oraz profesjonalizmu.

Czym jest instalacja grzewcza?

Instalacja grzewcza odpowiada za dostarczenie ciepła w budynku mieszkalnym lub użyteczności publicznej oraz w zakładach pracy. Dziś, instalacje grzewcze to standardowe “wyposażenie” każdego z zamkniętych obiektów, w którym mogą przebywać ludzie. Za zadanie ma utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu w okresach, w których warunki pogodowe w dużym stopniu obniżają temperaturę wewnątrz budynków. Montaż instalacji jest zależny od systemu grzewczego, na jaki klient się decyduje.
Instalacje grzewcze Zabierzów

Rodzaje instalacji grzewczych

Z szerokiej palety instalacji grzewczych, znajdzie się coś idealnego dla każdego, kto ma z góry założone wymagania dotyczące zasady działania lub wydajności systemu grzewczego w domu. Na obecny moment wyróżnić można:
 
- centralne ogrzewanie (co)- jest to w dalszym ciągu najczęściej spotykana metoda ogrzewania powierzchni użytkowej. Praktycznie ujmując, jest to po prostu kocioł ze specjalistycznymi rurami oraz grzejniki, które pobierają cząsteczki ciepła ze zbiornika i równomiernie rozprowadzają je po pokojach w budynku.

- instalacja gazowa - na jej korzyść przemawia uniwersalność, ale wymaga o wiele więcej obsługi niż tradycyjne ogrzewanie centralne. Należy pamiętać, że instalacje gazowe wymagają więcej miejsca, okresowej kontroli, oraz że zakup kotłów jest droższy.

- instalacja elektryczna, czyli na przykład "podłogówka", której montaż nie jest problemem. Zyskała swoją popularność głównie poprzez swoje walory estetyczne (niewidoczne grzejniki i zawory). Instalacje ogrzewania podłogowego wciąż są wyborem większości konsumentów. odnawialne źródła energii (fotowoltaika, pompy ciepła). Wymiana tradycyjnych instalacji grzewczych na tą z OZE może przerazić swoją ceną, aczkolwiek trzeba pamiętać, iż to inwestycja, która zwróci się na przestrzenikilku lat.

Montaż instalacji grzewczej w Zabierzowie

Instalacje grzewcze, w tym dobór kotłów, instalacja oraz serwis są jedną z głównych usług firmy Ziterm. Wykonujemy swoje usługi na obszarze Zabierzowa kompleksowo. Nasza firma zapewnia wsparcie przy wyborze dopasowanego systemu grzewczego, ale również w trakcie okresu gwarancyjnego oraz po zakończeniu. Serwis oraz montaż naszych maszyn jest dla nas oczywistością i jesteśmy przekonani, że docenicie nasz profesjonalny stosunek do klientów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu które osiągnęliśmy na przestrzeni lat, jesteśmy, w stanie zapewnić wydłużoną żywotność instalacji grzewczej oraz możliwie najlepsze rozwiązania w przypadkach takich jak: montaż, wymiana oraz serwis kotłów i nie tylko.

Ile kosztuje instalacja grzewcza w Zabierzowie

Firma Ziterm obsługuje każdego interesanta indywidualnie, stąd koszt jest uzależniony od wersji instalacji, powierzchni, gdzie będzie wykonana oraz dostępności do miejsca przewidywanego montażu. Zabierzów to miasto, gdzie mieszkasz? Idealnie! Napisz lub zadzwoń do nas, a nasi specjaliści zaproponują różne opcje, jakie mogą zagwarantować przewidywaną wydajność przez poszczególne instalacje grzewcze.
    [page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1249"]