Instalacje grzewcze Zabrze

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!
Okres jesienno-zimowy to moment, gdy myślimy o odpowiedniej temperaturze w mieszkaniu czy budynku. Na rynku mamy dużo rozwiązań instalacji grzewczych, które pomagają poprawić warunki mieszkalne. Firma Ziterm posiada kompleksowe usługi w tematyce ogrzewania na terenie Zabrza i jego okolic. Wiele lat doświadczenia w branży i bardzo duża ilość realizacji potwierdza słuszność wyboru naszej oferty podczas dobierania odpowiednich systemów grzewczych i ich instalacji. Dla klientów, którzy nam już zaufali, udostępniamy serwis pogwarancyjny w Zabrzu, który wykonujemy przy zachowaniu najwyższej jakości naszych usług i profesjonalizmu.

Co to jest instalacja grzewcza?

Instalacja grzewcza jest odpowiedzialna za dostarczenie ciepła w budynku mieszkalnym lub użyteczności publicznej oraz w zakładach pracy. Dziś, instalacje grzewcze to standardowe “wyposażenie” każdego z zamkniętych obiektów, w którym przebywają ludzie. Jej zadaniem jest utrzymanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu w okresach, w których warunki pogodowe w bardzo dużym stopniu zmniejszają temperaturę wewnątrz budynków. Montaż instalacji zależy od systemu grzewczego, na jaki klient się zdecyduje.
Instalacje grzewcze Zabrze

Rodzaje instalacji grzewczych

Z szerokiej palety instalacji grzewczych, znajdzie się coś odpowiedniego dla każdego, kto ma z góry założoną specyfikację dotyczącą zasad działania lub wydajności systemu grzewczego w budynku. Aktualnie odróżniamy następujące rodzaje instalacji:
 
- centralne ogrzewanie (co)- wciąż jest to najczęściej spotykana metoda ogrzewania powierzchni. W praktyce jest to po prostu kocioł ze specjalnymi rurami i grzejniki, które mają za zadanie pobierać ze zbiornika i równomiernie rozprowadzić je po pokojach wewnątrz budynku.

- instalacja gazowa - jej korzyścią jest uniwersalność, ale wymaga o wiele więcej obsługi niż ogrzewanie centralne. Należy pamiętać, że instalacje gazowe potrzebują więcej przestrzeni, systematycznej okresowej kontroli zbiornika, oraz że zakup kotłów jest drogi.

- instalacja elektryczna, czyli na przykład "podłogówka", której instalacja nie jest problemem. Zyskała swoją popularność głównie poprzez swoje walory estetyczne (niewidoczne grzejniki i zawory). Instalacje ogrzewania podłogowego nadal pozostają wyborem większości konsumentów. odnawialne źródła energii (kolektory słoneczne, pompy ciepła). Wymiana tradycyjnych instalacji grzewczych na jedną z OZE może przerażać swoją ceną, ale warto pamiętać, że to inwestycja, która zwróci się na przestrzenikilku lat.

Montaż instalacji grzewczej w Zabrzu

Instalacje grzewcze, w tym dobór kotłów, instalacja oraz serwis są jedną z fundamentalnych usług firmy Ziterm. Nie każda firma oferująca swoje usługi na obszarze Zabrza oferuje je kompleksowo. Zapewniamy pomoc nie tylko przy wyborze odpowiedniego systemu grzewczego, ale także podczas trwania gwarancji oraz po zakończeniu. Montaż oraz serwis naszych urządzeń jest dla nas sprawą oczywistą i wiem, że uznacie nasz profesjonalny stosunek do klientów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu które zdobyliśmy od początku działania firmy, jesteśmy, w stanie zagwarantować długoletnią żywotność instalacji grzewczej oraz jak najlepsze rozwiązania w przypadkach takich jak: montaż, wymiana oraz serwis kotłów i nie tylko.

Ile kosztuje instalacja grzewcza w Zabrzu

Ziterm traktuje każdego interesanta indywidualnie, stąd cena zależy od wersji instalacji, powierzchni, gdzie ma być wykonana oraz dostępności do miejsca przewidywanego montażu. Zabrze to miasto, gdzie mieszkasz? Świetnie! Wypełnij formularz, bądź zadzwoń, a nasi konsultanci zaproponują różne możliwości, jakie są w stanie zagwarantować oczekiwaną wydajność przez poszczególne instalacje grzewcze.

[page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1119"]