Instalacje grzewcze Zabrze

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!

Niskie temperatury potrafią nas zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie. Sezon jesienno-zimowy to okres, w którym szczególnie powinniśmy zadbać o odpowiedni stan naszych instalacji grzewczych. Mieszkasz w Zabrzu i chcesz dobrać dla siebie odpowiednie rozwiązanie, które zapewni ciepło dla Ciebie i twojej rodziny? Ziterm zapewnia Państwu kompleksowe usługi w dziedzinie ogrzewania na terenie całego Zabrza i okolic. Dla naszych klientów dostępny jest również serwis pogwarancyjny.

Co to jest instalacja grzewcza i dlaczego jest tak ważna?

To zespół urządzeń, dzięki którym możemy ogrzewać budynki – mieszkalne i nie tylko. Do wyboru mamy mnóstwo rodzajów instalacji, a każda w mniejszym lub większym stopniu różni się kosztem, komfortem użytkowania czy aspektami ekologicznymi.

Jestem z Zabrza – jakie systemy grzewcze mogę wybrać?

Do wyboru mają Państwo centralne ogrzewanie, instalacje gazowe oraz instalacje elektryczne.

  1. Centralne ogrzewanie, czyli popularne CO, to do tej pory najpopularniejszy sposób ogrzewania. Sercem tej instalacji jest kocioł, za pomocą którego dzięki specjalnym rurom i grzejnikom rozprowadzane jest ciepło.
  2. Instalacja gazowa to rozwiązanie uniwersalne, ekologiczne i efektywne. Zajmuje mało miejsca i jest bezobsługowe.
  3. Instalacje elektryczne to opcja komfortowa i bezpieczna, zarówno dla użytkowników, jak i środowiska. Realizujemy je na różne sposoby, są tanie w instalacji ale droższe w eksploatacji.

Jakie rozwiązania szczególnie polecamy?

Ogrzewanie podłogowe w Zabrzu

Wariant coraz częściej wybierany przez naszych klientów. Ogrzewanie podłogowe bardzo korzystnie (z perspektywy naszego organizmu) rozkłada temperaturę – bez uczucia chłodu i przegrzania.Do zalet tego rozwiązania należy także bardzo prosta budowa i łatwy montaż. Zachętą może być również brak widocznych elementów grzejnych, co korzystnie wpływa na wystrój wnętrz.


Pompy ciepła w Zabrzu

Pompa to urządzenie czerpiące ciepło z odnawialnych źródeł energii – powietrza, wody i gruntu. Nie dość, że do ogrzewania naszego budynku używamy ekologiczną, czystą energię to pompy oprócz dostarczania ciepła potrafią także w upalne dni chłodzić.

Chciałbyś skorzystać z pompy ciepła w Zabrzu? Nic prostszego. Mimo sporego kosztu początkowego cała inwestycja powinna zwrócić się w ciągu mniej więcej 5 lat. Pompy są bardzo tanie w eksploatacji i nie trzeba poświęcać im zbyt dużo swojej uwagi.

Jeśli zdecydują się Państwo na pompy ciepła, to zyskają na obniżeniu kosztów budowy domu i nie będą musieli szukać i płacić za dobrej jakości paliwo. Samo urządzenie gwarantuje też długą żywotność – aż do 50 lat.

Koszt i montaż instalacji tradycyjnych, ogrzewania podłogowego i pomp ciepła w Zabrzu

Montaż oraz serwis wszelkich oferowanych rzez nas systemów grzewczych należy do podstawowych zadań Ziterm. Pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania, a każdego klienta traktujemy indywidualnie, ich koszt jest więc uzależniony od wielu czynników. Jeśli mieszkasz w Zabrzu i masz pytania, zgłoś się do nas telefonicznie lub wypełniając formularz kontaktowy. Nasi konsultanci przedstawią Państwu dostępne opcje i umówią na spotkanie.

    [page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1119"]