Instalacje grzewcze Zawiercie

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!
Okres jesienno-zimowy sprzyja myślom o komfortowej temperaturze w mieszkaniu czy domu. Na rynku mamy ogrom rozwiązań instalacji grzewczych, które wychodzą naprzeciw komfortowym warunkom mieszkalnym. Firma Ziterm posiada kompleksowe usługi w zakresie ogrzewania na terenie całego Zawiercia i okolic. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz bardzo duża ilość realizacji potwierdza słuszność wyboru naszej oferty przy doborze odpowiednich systemów grzewczych i jej instalacji. Specjalnie dla klientów, którzy nam już zaufali, dostępny jest serwis pogwarancyjny w Zawierciu, który wykonywany jest przy zachowaniu najwyższej jakości naszych usług oraz profesjonalizmu.

Czym jest instalacja grzewcza?

Instalacja grzewcza jest odpowiedzialna za dostarczenie ciepła w budynku mieszkalnym lub użyteczności publicznej oraz w zakładach pracy. Dziś, instalacje grzewcze to standardowe “wyposażenie” każdego z zamkniętych obiektów, w którym przebywają ludzie. Jej zadaniem jest utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach w okresach, w których warunki pogodowe w znaczącym stopniu zmniejszają temperaturę w budynkach. Montaż instalacji jest zależny od systemu grzewczego, na który klient się decyduje.
Instalacje grzewcze Zawiercie

Rodzaje instalacji grzewczych

Z szerokiego wyboru instalacji grzewczych, znajdzie się coś odpowiedniego dla każdego, kto ma z góry założoną specyfikację dotyczącą zasad działania lub wydajności systemu grzewczego w budynku. Na obecny moment wyróżnić można:
 
- centralne ogrzewanie (co)- wciąż jest to najpopularniejszy sposób ogrzewania powierzchni użytkowej. W praktyce jest to po prostu kocioł ze specjalnymi rurami oraz grzejniki, które pobierają cząsteczki ciepła ze zbiornika i równomiernie rozprowadzają je po pokojach wewnątrz budynku.

- instalacja gazowa - na jej korzyść przemawia uniwersalność, ale wymaga o wiele więcej obsługi niż ogrzewanie centralne. Należy pamiętać, że instalacje gazowe potrzebują więcej przestrzeni, systematycznej okresowej kontroli zbiornika, oraz że zakup kotłów jest droższy.

- instalacja elektryczna, czyli przykładowo "podłogówka", której montaż nie stanowi większego problemu. Zyskała swoją popularność głównie poprzez swoje walory estetyczne (niewidoczne grzejniki oraz zawory). Instalacje ogrzewania podłogowego nadal pozostają wyborem większości konsumentów. odnawialne źródła energii (kolektory fotowoltaiczne, pompy ciepła). Zamiana tradycyjnych instalacji grzewczych na jedną z OZE może przerazić swoją wysoką ceną, lecz należy pamiętać, iż to inwestycja opłacalna na przestrzeni lat.

Montaż instalacji grzewczej w Zawierciu

Instalacje grzewcze, w tym pomoc w doborze kotłów, instalacja oraz serwis są jedną z głównych usług firmy Ziterm. Nie każda firma oferująca swoje usługi na obszarze Zawiercia oferuje je kompleksowo. Nasza firma zapewnia pomoc nie tylko przy wyborze odpowiedniego systemu grzewczego, ale także w trakcie gwarancji oraz po zakończeniu. Montaż oraz serwis zamontowanych przez nas urządzeń jest dla nas oczywistością i jesteśmy przekonani, że uznacie nasz profesjonalny stosunek do klientów. Wiedza i doświadczenie które zyskaliśmy od początku działania firmy, jest, w stanie zagwarantować wydłużoną żywotność instalacji grzewczej oraz możliwie najlepsze metody w przypadkach takich jak: montaż, wymiana oraz serwis kotłów i nie tylko.

Ile kosztuje instalacja grzewcza w Zawierciu

Ziterm traktuje każdego interesanta indywidualnie, stąd cena zależy od wersji instalacji, powierzchni, na jakiej ma być wykonana oraz dostępności do miejsca przewidywanego montażu. Zawiercie to miasto, gdzie mieszkasz? Super! Skontaktuj się z nami mailowo, bądź telefonicznie, a nasi specjaliści zaproponują różne opcje, jakie mogą zagwarantować przewidywaną efektywność przez poszczególne instalacje grzewcze.
    [page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1119"]