Instalacje grzewcze Zebrzydowice

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!
Okres jesienno-zimowy sprzyja myślom o odpowiedniej temperaturze w mieszkaniu czy budynku. Na rynku dostępne jest dużo rozwiązań instalacji grzewczych, które wychodzą naprzeciw komfortowym warunkom mieszkalnym. Firma Ziterm posiada kompleksowe usługi w tematyce ogrzewania na terenie Zebrzydowic i okolic. Wiele lat doświadczenia w branży i duża ilość realizacji potwierdza odpowiedni wybór naszej oferty podczas dobierania odpowiednich systemów grzewczych i jej instalacji. Dla klientów, którzy nam już zaufali, dostępny jest serwis pogwarancyjny w Zebrzydowicach, który wykonywany jest przy zachowaniu najwyższej jakości usług i profesjonalizmu.

Czym jest instalacja grzewcza?

Instalacja grzewcza odpowiada za dostarczenie ciepła w budynku mieszkalnym czy użyteczności publicznej, jak i w zakładach pracy. Dziś, instalacje grzewcze są standardowym "wyposażeniem" każdego z zamkniętych obiektów, w którym mogą przebywać ludzie. Jej zadaniem jest utrzymanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu w okresach, w których warunki pogodowe w znaczącym stopniu zmniejszają temperaturę w budynkach. Montaż instalacji jest zależny od systemu grzewczego, na jaki klient się zdecyduje.
Instalacje grzewcze Zebrzydowice

Rodzaje instalacji grzewczych

Z szerokiego wyboru instalacji grzewczych, znajdzie się coś odpowiedniego dla każdej osoby, która ma odgórnie założoną specyfikację dotyczącą zasady działania i wydajności systemu grzewczego w budynku. Aktualnie wyróżnić można następujące rodzaje instalacji:
 
- centralne ogrzewanie (co)- jest to w dalszym ciągu najczęściej spotykany sposób ogrzewania powierzchni użytkowej. W praktyce jest to po prostu kocioł ze specjalistycznymi rurami i grzejniki, które pobierają cząsteczki ciepła ze zbiornika i równomiernie rozprowadzają je po pokojach w budynku.

- instalacja gazowa - jej korzyścią jest uniwersalność, ale wymaga o wiele więcej obsługi niż ogrzewanie centralne. Należy pamiętać, że instalacje gazowe potrzebują więcej miejsca, systematycznej okresowej kontroli zbiornika, oraz że zakup kotłów nie jest tani.

- instalacja elektryczna, czyli przykładowo "podłogówka", której wykonanie nie jest problemem. Zyskała swoją popularność głównie poprzez swoje walory estetyczne (niedostrzegalne grzejniki oraz zawory). Instalacje ogrzewania podłogowego nadal pozostają wyborem większości konsumentów. odnawialne źródła energii (pv, pompy ciepła). Zamiana normalnych instalacji grzewczych na jedną z OZE może przerazić swoją ceną, ale trzeba pamiętać, iż to inwestycja, która zwróci się w ciągu kilku lat.

Montaż instalacji grzewczej w Zebrzydowicach

Instalacje grzewcze, w tym dobór kotłów, instalacja oraz serwis są jedną z głównych usług firmy Ziterm. Nie każda firma oferująca swoje usługi na obszarze Zebrzydowic oferuje je kompleksowo. Nasza firma zapewnia wsparcie przy wyborze dopasowanego systemu grzewczego, ale również w trakcie gwarancji oraz po zakończeniu. Serwis oraz montaż zamontowanych przez nas maszyn jest dla nas sprawą oczywistą i mamy nadzieję, że docenicie nasz profesjonalny stosunek do klientów. Wiedza i doświadczenie które nabyliśmy na przestrzeni lat, jest, w stanie zapewnić wydłużoną żywotność instalacji grzewczej oraz możliwie najlepsze metody w przypadkach takich jak: montaż, wymiana oraz serwis kotłów i nie tylko.

Ile kosztuje instalacja grzewcza w Zebrzydowicach

Ziterm podchodzi do każdego interesanta indywidualnie, stąd koszt zależy od wersji instalacji, powierzchni, gdzie ma być wykonana oraz dostępności do miejsca przewidywanego montażu. Zebrzydowice to Twoje miasto? Idealnie! Napisz lub zadzwoń do nas, a nasi fachowcy przedstawią różne możliwości, jakie mogą zagwarantować przewidywaną efektywność przez poszczególne instalacje grzewcze.
    [page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1119"]