Instalacje grzewcze Żory

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!
Czas jesienno-zimowy to moment, gdy myślimy o odpowiedniej temperaturze w mieszkaniu czy domu. Na rynku dostępne jest dużo rozwiązań instalacji grzewczych, które wspierają naprawić warunki mieszkalne. Firma Ziterm posiada kompleksowe usługi w zakresie ogrzewania na terenie Żor i jego okolic. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz duża ilość realizacji potwierdza odpowiedni wybór naszej oferty podczas dobierania odpowiednich systemów grzewczych i ich instalacji. Specjalnie dla klientów, którzy nam już zaufali, udostępniamy serwis pogwarancyjny w Żorach, który wykonujemy przy zachowaniu najwyższej jakości naszych usług i profesjonalizmu.

Czym jest instalacja grzewcza?

Instalacja grzewcza jest odpowiedzialna za dostarczenie ciepła w budynku mieszkalnym czy użyteczności publicznej, jak i w zakładach pracy. Do dziś, instalacje grzewcze są standardowym "wyposażeniem" każdego zamkniętego obiektu, w którym przebywają ludzie. Za zadanie ma utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu w okresach, w których warunki pogodowe w znaczącym stopniu obniżają temperaturę w budynkach. Montaż instalacji jest zależny od systemu grzewczego, na jaki klient się decyduje.
Instalacje grzewcze Żory

Rodzaje instalacji grzewczych

Z szerokiego wyboru instalacji grzewczych, znajdzie się coś odpowiedniego dla każdego, kto ma z góry założoną specyfikację dotyczącą zasad działania czy wydajności systemu grzewczego w budynku. Aktualnie wyróżnić można:
 
- centralne ogrzewanie (co)- jest to w dalszym ciągu najpopularniejszy sposób ogrzewania powierzchni. Praktycznie ujmując, jest to po prostu kocioł ze specjalistycznymi rurami i grzejniki, które pobierają cząsteczki ciepła ze zbiornika i równomiernie rozprowadzają je po pokojach wewnątrz budynku.

- instalacja gazowa - jej korzyścią jest uniwersalność, ale wymaga o wiele więcej obsługi niż tradycyjne ogrzewanie centralne. Należy pamiętać, że instalacje gazowe wymagają więcej przestrzeni, okresowej kontroli zbiornika, oraz że zakup kotłów nie należy do najtańszych.

- instalacja elektryczna, czyli przykładowo "podłogówka", której wykonanie nie stanowi większego problemu. Zyskała swoją popularność głównie poprzez swoje walory estetyczne (niewidoczne grzejniki i zawory). Instalacje ogrzewania podłogowego nadal pozostają wyborem większości konsumentów. odnawialne źródła energii (pv, pompy ciepła). Wymiana tradycyjnych instalacji grzewczych na tą z OZE może przerazić swoją wysoką ceną, ale warto pamiętać, że to inwestycja, która zwróci się w ciągu kilku lat.

Montaż instalacji grzewczej w Żorach

Instalacje grzewcze, w tym dobór kotłów, montaż oraz serwis są jedną z głównych usług firmy Ziterm. Wykonujemy swoje usługi na obszarze Żor kompleksowo. Nasza firma zapewnia wsparcie nie tylko przy wyborze odpowiedniego systemu grzewczego, ale także w trakcie gwarancji oraz po zakończeniu. Serwis oraz montaż zamontowanych przez nas maszyn jest dla nas sprawą oczywistą i mamy nadzieję, że docenicie nasze profesjonalne podejście do klientów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu które nabyliśmy od początku działania firmy, jesteśmy, w stanie zagwarantować długoletnią żywotność instalacji grzewczej oraz możliwie najlepsze sposoby w przypadkach takich jak: montaż, wymiana oraz serwis kotłów i nie tylko.

Ile kosztuje instalacja grzewcza w Żorach

Firma Ziterm traktuje każdego zainteresowanego indywidualnie, stąd koszt jest uzależniony od modelu instalacji, powierzchni, gdzie ma być wykonana oraz dostępności do miejsca przewidywanego montażu. Żory to Twoje miasto? Świetnie! Napisz lub zadzwoń do nas, a nasi fachowcy zaproponują różne możliwości, jakie pomogą uzyskać oczekiwaną efektywność przez poszczególne instalacje grzewcze.
    [page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1119"]