Klimatyzacja Bytom

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!

Deszczowe i zimne dni minęły. Nadeszła pogoda słoneczna, gorąca, niedająca wytchnienia? Jest rozwiązanie, by ulżyć sobie w tym upale – klimatyzacja. Cena nie jest aż tak wysoka jak kiedyś, stąd niemal każdy może zamontować klimatyzację bez ogromnej wyrwy dla portfela.

Ziterm oferuje montaż i serwis w kompleksowym zakresie jeśli chodzi o klimatyzację w Bytomiu i okolicy, szczególnie w nowopowstających domach jednorodzinnych.

Rodzaje i działanie klimatyzacji w Bytomiu

Rola klimatyzacji pozostaje niezmienna. Ma obniżać temperaturę w pomieszczeniu do wartości oczekiwanej przez klienta. Choć co raz częściej spotkać można modele pozwalające również na dogrzanie pomieszczenia.

Działanie klimatyzacji to przede wszystkim wykorzystanie w odpowiedni sposób czynnika chłodzącego, przy pomocy którego możliwe staje się wcześniej wspomniane dopasowanie temperatury względem oczekiwań. Wilgotność powietrza również kontrolowana jest poprzez klimatyzatory, dzięki czemu nie tylko temperatura, ale również komfort oddychania są tymi aspektami, które klimatyzacja oferuje. Często instalacja klimatyzacji mylona jest z wentylacją mechaniczną czyli rekuperacją. Są to dwie różne instalacje odpowiadające za powietrze w domu, jednak na innych zasadach. Wspomniane instalacje mogą, a nawet powinny pracować w duecie, uzupełniać się, dlatego do wykonania obu z nich w firmie Ziterm zachęcamy.

Najważniejsze dwa elementy każdej klimatyzacji to skraplacz i parownik. Działanie jest tutaj podobne do tego zastosowanego w lodówce. Wspomagające ten proces są takie elementy klimatyzatorów jak: wentylator, sprężarka. Na rynku spotkać można wiele modeli klimatyzatorów. Przykładem mogą być te typu split oraz monoblok.

Klimatyzacja w Bytomiu – czy to się opłaca?

Wybierając Ziterm jako wykonawcę instalacji klimatyzacji dostają Państwo gwarancję porządnego montażu, który zapewnia m.in. :

  • Lepsze samopoczucie – prawidłowa temperatura i wilgotność to zapewnienie komfortu organizmowi.
  • Wysoka jakość powietrza – klimatyzatory posiadają specjalne filtry, które dzięki swemu działaniu poprawiają jakość powietrza usuwając z niego kurz i inne drobnoustroje

Montaż i serwis klimatyzacji w Bytomiu

Kompleksowy zakres usług w zakresie instalacji klimatyzacji na terenie Bytomia oraz okolic to rzecz, którą gwarantuje firma Ziterm. Co do szybkości realizacji danego zlecenia, to trzeba mieć na uwadze, że zależy ona od dokładnej lokalizacji, a także ilości pracy jaką wykonać trzeba w danym budynku. Zawsze staramy wykonać realizację jak najszybciej oraz na wysokim poziomie.

Doradzimy, pomożemy w wyborze. Na miejscu oraz telefonicznie dostępni są nasi fachowcy, którzy wspomogą w każdej sprawie związanej z klimatyzacją oraz innym szerokim wachlarzem naszych usług. W Ziterm współpracujemy z wieloma najlepszymi markami klimatyzatorów – Haier, Rotenso, Sinclair i inne, a zatem jak widać na podanych przykładach, najwyższa jakość to nasza domena.

    [page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="688"]