Klimatyzacja Chorzów

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!

Temperatury latem na ogół są wysokie i mogą być dokuczliwe. Pomocą w schłodzeniu temperatury jaka panuje wewnątrz mogą być klimatyzatory, które przychodzą nam z pomocą.

Dzisiaj ceny klimatyzatorów i ich montażu nie są już tak zaporowe i wielu właścicieli domów się na nie decyduje.

Ziterm oferuje kompleksowy montaż i serwis klimatyzacji w Chorzowie i okolicy.

Rodzaje i działanie klimatyzacji

Klimatyzacja jest najbardziej oszczędnym sposobem zapewniającym odpowiednie warunki pod względem temperatury i wilgotności w domach czy mieszkaniach. Trzeba pamiętać jednak, że klimatyzacja to nie wentylacja. To dwa różne procesy, które często są ze sobą mylone. Obie jednak instalacje nie wykluczają swojego współistnienia i mogę się nawet uzupełniać.

Do głównych zadań klimatyzacji należy zmniejszanie temperatury powietrza w czasie upałów jak i usuwanie wilgoci. Wszystko po to, by zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki wewnątrz pomieszczenia. Działanie klimatyzatora przypomina działanie lodówki. Są dwie części. Zewnętrzna i wewnętrzna. Czyli Skraplacza i parownika. Oprócz tych dwóch podstawowych elementów w skład ten wchodzą takie urządzenia jak sprężarka, zawór rozprężony czy wentylatory.

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów klimatyzatorów. Najpopularniejsze z nich to te typu monoblok czy split.

Klimatyzacja Chorzów

Klimatyzacja w Chorzowie – czy to się opłaca?

Decydując się na montaż klimatyzacji w Chorzowie, możemy liczyć na kilka zalet tego rozwiązania:

  • Zbawienny wpływ na zdrowie, szczególnie dla osób z problemami serca, którym klimatyzator zapewnia komfort w upalne dni
  • Jakość powietrza - poprawa wilgotności i innych parametrów powietrza dzięki specjalnym filtrom

Montaż i serwis klimatyzacji w Chorzowie

Oferujemy kompleksowy zakres usług jeśli chodzi o montaż klimatyzacji na terenie Chorzowa i okolic. Czas takiej realizacji zależny jest od miejsca, nakładu pracy, a także typu klimatyzatorów.

Zapraszamy do kontaktu, na pewno doradzimy, a także odpowiemy na nartujące pytania. W Ziterm ściśle współpracujemy z markami Haier, Rotenso czy Sinclair, zatem urządzenia które zamontujemy są najwyższej jakości.

    [page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="688"]