Klimatyzacja Dąbrowa Górnicza

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!

Upał na dworze, sezon letni w pełni, a temperatura daje się we znaki? Najlepszym rozwiązaniem jest montaż klimatyzacji oraz klimatyzatora.

Z biegiem lat technologia ta przestała być rozwiązaniem luksusowym i każdy może pozwolić sobie na jej zakup, dlatego jest ona co raz częściej spotykana w różnych domach.

Ziterm oferuje kompleksowy montaż i serwis klimatyzacji w Dąbrowie Górniczej i okolicy.

Rodzaje i działanie klimatyzacji

Działanie klimatyzacji opiera się na oszczędnym systemie zapewniającym wydajne radzenie sobie z temperaturą powietrza oraz jego wilgotnością. Warto pamiętać, że mimo podobieństwa są to dwa różne systemy, a mowa tu o klimatyzacji i wentylacji. Mogą, a nawet powinny się one uzupełniać, by dawać jak największy komfort użytkownikom. Jako firma Ziterm zachęcamy do zastosowania takiego rozwiązania.

Do najważniejszych zadań klimatyzacji należy m.in. obniżanie temperatury powietrza, tak by uzyskać pożądaną oraz (jeśli występuje) zmniejszanie zbyt wysokiej wilgotności powietrza. Dzięki temu, pomieszczenie w którym urządzenie będzie zainstalowane posiadać będzie komfortowe warunki. Działanie klimatyzacji przypomina lodówkę. Mowa tu o części wewnętrznej jak i zewnętrznej. W pierwszej wymienionej znajduje się parownik, a w drugiej skraplacz, tworząc parę podstawowych elementów. Pozostałymi urządzeniami ważnymi, ale nie tak istotnymi, są wentylator, zawór oraz sprężarka.

Na rynku istnieje wiele rodzajów klimatyzatorów. Do najpopularniejszych rozwiązań należą split i monoblok.

Klimatyzacja Dąbrowa Górnicza

Klimatyzacja w Dąbrowie Górniczej – czy to się opłaca?

Wybierając firmę Ziterm do montażu klimatyzacji w Dąbrowie Górniczej można liczyć się z wieloma zaletami, które spotkają nas przy tym procesie. Należą do nich m.in.:

  • Samopoczucie na plus oraz zdrowie – osoby, które mają problem z krążeniem bądź sercem, korzystając z klimatyzatorów, szczególnie w okresie letnim, dają wytchnienie organizmowi
  • Jakość powietrza – filtry wspomagają wymianę zużytego powietrza dając większy komfort użytkownikom chociażby w procesie oddychania

Montaż i serwis klimatyzacji w Dąbrowie Górniczej

Jako Ziterm oferujemy kompleksowy zakres usług w montażu instalacji klimatyzacji jak i samych klimatyzatorów na terenie Dąbrowy Górniczej i okolicach. Szybkość realizacji zależy od miejsca, a także wielkości prac jakie trzeba włożyć, by ów instalację wykonać.

Zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści doradzą Państwu w każdej dziedzinie dotyczącej klimatyzacji oraz klimatyzatorów. Współdziałamy z kilkoma znanymi markami klimatyzatorów. Przykłady takie jak Rotenso, Sinclair czy Haier są tego najlepszym dowodem.