Klimatyzacja Kraków

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!

Słońce za oknem? Ciepło nie daje wytchnienia? Zapewne ulgą byłoby chłodniejsze, przyjemniejsze powietrze przyjaźnie wpływające na nasze samopoczucie. Najlepszą możliwością na odprężenie w takich chwilach jest montaż klimatyzacji, gdyż świetnie sprawdza się w takich warunkach dając odpowiednią wilgotność oraz pożądaną temperaturę.

Firma Ziterm zajmuje się wykonaniem takiej instalacji dając pewność odpowiedniego i prawidłowego montażu klimatyzacji na terenie Krakowa, jak i okolicach. Mnogość oferty dopełnia fakt, iż współpracuje ona z producentami oferującymi równie wysoką jakość klimatyzatorów, takich jak Rotenso czy Haier.

Jak działa klimatyzacja?

Miejsce umiejscowienia to najczęściej domy i mieszkania. Podobna jest do innych znanych urządzeń domowych, takich jak lodówka czy chłodziarka. Posiadają one czynnik chłodzący, który poprzez odparowanie wpływa na poziom temperatury w danym pomieszczeniu wedle życzenia klienta.

Przedział temperatury zapewniający komfort organizmowi ludzkiemu to około 23-26 stopni C, z kolei wilgotność 40-60%. Podane warunki można uzyskać dzięki montażowi klimatyzacji. Na rynku spotkać można się z wieloma typami klimatyzatorów. Różnica to najczęściej stopień zaawansowania. Łączą je natomiast warianty możliwych przestrzeni działania.

Ich budowa składa się kilku niezbędnych elementów. Takim jest m.in. agregat, który posiada funkcję sprężania czynnika chłodzącego i odprowadzania ciepła, które podczas tego procesu powstaje. Innym elementem jest parownik, zajmujący się bezpośrednim schładzaniem powietrza. Niektóre modele klimatyzatorów posiadają możliwość oczyszczania, osuszania, nawilżania i ogrzewania powietrza!

Klimatyzacja Kraków

Zalety i wady klimatyzacji w Krakowie – czy warto ją posiadać?

Do zalet systemu klimatyzacji zalicza się:

  • Oszczędność. Im lepsze rozwiązanie dla naszego budynku tym większy zwrot pieniędzy
  • Brak spadków temperatury
  • Obsługa klimatyzatora jest niezwykle prosta
  • Wzrost samopoczucia to lepsza jakość snu i pracy!
  • Powietrze bez zanieczyszczeń

Posiadanie klimatyzacji niesie ze sobą niewielkie wady, lecz regularne czyszczenie oraz testowanie nie powinno dziwić. Wszystko po to, by odbyło się to jak najbardziej sprawnie i działało jak najdłużej. Pamiętać trzeba też o tym, że klimatyzatory monoblokowe działają troszeczkę głośniej niż inne modele.

Montaż i serwis klimatyzacji w Krakowie

Ziterm zapewnia montaż i serwis klimatyzacji na terenie Krakowa i okolic. Oferujemy pomoc w doborze klimatyzatorów oraz w sprawach dotyczących serwisowania.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Zapewnić możemy obsługę klienta na jak najwyższym poziomie. Na naszej stronie znajduje się również formularz kontaktowy za pomocą którego można do nas napisać. W naszej firmie pracują liczni specjaliści, którzy chętnie pomogą doradzić i wybrać najlepsze rozwiązanie.

    [page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="688"]