Klimatyzacja Świętochłowice

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!

Skwar doskwiera i nie daje spokoju? Palące słońce rozgrzewa mieszkanie? Klimatyzacja przychodzi na ratunek!

Z upływem lat instalacja klimatyzacji przestała być tak kosztowna. Zdecydowanie więcej ludzi może pozwolić sobie na jej zakup nie nadwyrężając mocno portfela, dlatego też co raz częściej można ja spotkać w mieszkaniach oraz domach jednorodzinnych.

Ziterm oferuje kompleksowy montaż i serwis klimatyzacji w Świętochłowicach i okolicy.

Rodzaje i działanie klimatyzacji w Świętochłowicach

Klimatyzacja opiera swe działania na oszczędnym systemie chłodzącym, który dba o odpowiednią temperaturę pomieszczenia oraz o jego wilgotność. Podobne, a jednak różne – warto pamiętać, że instalacja klimatyzacji oraz instalacja rekuperacji to nie to samo. Są to różne systemy, jednak nawzajem się uzupełniające. Jako firma Ziterm zachęcamy do zastosowania takiego rozwiązania, które połączy obie te instalacje, które posiadamy oczywiście w swej ofercie.

Najbardziej znaczące zadania klimatyzacji to przede wszystkim obniżka temperatury powietrza w pomieszczeniu do wartości pożądanej, a także dbanie o prawidłową wilgotność powietrza – przykładowo jeśli jest ona zbyt duża odpowiednio ją zmniejszać. Dzięki takiemu rozwiązaniu zawdzięczać będziemy w pomieszczeniu komfortowe warunki. Jej działanie jest podobne do działania lodówki. Cały proces zachodzi głównie przy pomocy parownika oraz skraplacza. Inne istotne urządzenia wchodzące w ów proces to wentylator, sprężarka oraz zawór.

W sprzedaży można spotkać różne klimatyzatory. Do najbardziej popularnych należą te typu split oraz monoblok.

Klimatyzacja w Świętochłowicach – czy to się opłaca?

Wybierając firmę Ziterm do montażu klimatyzacji w Świętochłowicach można liczyć się z wieloma zaletami, które spotkają nas przy tym procesie. Należą do nich m.in.:

  • Wyższe samopoczucie
  • Poprawa jakości powietrza
  • Lepsza wilgotność powietrza

Montaż i serwis klimatyzacji w Świętochłowicach

Jako Ziterm oferujemy kompleksowy zakres usług w montażu instalacji klimatyzacji jak i samych klimatyzatorów na terenie Świętochłowic i okolic. Szybkość realizacji zależy od miejsca, a także wielkości prac jakie trzeba włożyć, by ów instalację wykonać.

Prosimy uprzejmie kontaktować się z Nami w kwestii klimatyzacji. Nasi eksperci doradzą Państwu jak najlepiej w sprawach związanych z klimatyzacją. Współpracujemy z kilkoma znanymi markami klimatyzatorów. Przykłady takie jak Rotenso, Sinclair czy Haier są tego najlepszym dowodem. Stąd mogą być Państwo spokojni co do jakości urządzeń.

    [page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="688"]