Klimatyzacja Zabrze

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!

Lato za oknem, słońce nie dające wytchnienia budzą często chęć przeniesienia się w miejsce chłodniejsze, gdzie można by wypocząć. Świetną okazją na to jest montaż klimatyzacji. Jej zadaniem jest przerobienie powietrza w ten sposób, by nadać mu odpowiednią temperaturę oraz wilgotność, zgodnie z wyborem użytkownika.

Ziterm w swojej ofercie posiada montaż klimatyzacji na terenie Zabrza oraz w okolicy. Firmy, z którymi współpracujemy to Panasonic oraz LG, świadczące najlepszą jakość, niezbędną w zakresie klimatyzacji.

Jak działa klimatyzacja?

Montowana w domach lub mieszkaniach użytkowana jest na zasadzie analogicznej do innych urządzeń typu lodówka bądź chłodziarka – po odparowaniu czynnika chłodzącego wpływa ona na obniżenie temperatury powietrza.

Poprawna dla człowieka temperatura w letnie dni mieści się w przedziale od 23-26 stopni C, a wilgotność pomiędzy 40, a 60%. Warunki te sprawiają, że ludzki organizm odczuwa wygodę, a osiągnięcie podanych powyżej warunków jest możliwe poprzez montaż klimatyzacji.

Typów klimatyzacji jest wiele. Różnią się one pomiędzy sobą stopniem zaawansowania. Łączy je jednak sposób działania. Niezbędne elementy to agregat, który spręża czynnik chłodzący oraz odprowadza powstające przy tym ciepło jak i parownik odpowiadający za schładzanie powietrza.

Niektóre modele klimatyzatorów, poza podstawową funkcją obniżania temperatury, także oczyszczają powietrze, osuszają je, nawilżają, a w zimne dni ogrzewają.

Zalety i wady klimatyzacji w Zabrzu – warto w nią zainwestować?

Oprócz mnogich zalet, które przemawiają za montażem klimatyzacji w Zabrzu, możemy wymienić m.in.:

  1. Opłacalność posiadania klimatyzatora w porównaniu z innymi systemami
  2. Istnieje możliwość przystosowania temperatury do każdego pomieszczenia
  3. Jest prosty w obsłudze
  4. Praca klimatyzatora przyczynia się do lepszego samopoczucia, dzięki czemu pracujemy wydajniej jak i lepiej śpimy
  5. Możliwość oczyszczania oraz poprawy jakości powietrza przez klimatyzator

Jeśli mowa o wadach - klimatyzatory potrzebują regularnego testowania oraz czyszczenia. Niektórzy narzekają na szum, który jest niekiedy jednostajny i zauważalny – mowa tu o klimatyzatorach monoblokowych.

Montaż i serwis klimatyzacji w Zabrzu.

Usługi, które oferujemy w zakresie montażu, a także serwisowania klimatyzacji zapewniamy na terenie całego Zabrza oraz w okolicy. Oferujemy pomoc w doborze urządzeń, ich instalacji, serwisie zarówno w domach jak i mieszkaniach czy innego typu budynkach.

Zapraszamy do kontaktu – w sposób telefoniczny bądź poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej. W swych szeregach posiadamy wielu specjalistów, którzy z pewnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania jak i doradzą, przygotowując również najlepszą indywidualną ofertę.

    [page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="688"]