O NAS

Posiadamy ponad 11 letnie doświadczenie w branży instalacyjnej zajmując silną pozycję na rynku. Jesteśmy wykonawcą instalacji wewnętrznych głównie w nowopowstałych domach jedno oraz wielorodzinnych. Naszą misją jest budowa wysoko wydajnych, ekologicznych, a zarazem energooszczędnych systemów. Posiadamy bogate doświadczenie, czego dowodem jest wykonanie instalacji o łącznej długości ponad miliona metrów.

Poniżej prezentujemy krótką historię naszej firmy:

2010

Założenie firmy ZITERM


Wszystko zaczęło się w miejscowości Górki Wielkie. W tym miejscu powstała nasza pierwsza siedziba. To ona była centralą do pierwszych otrzymywanych zleceń.


2012

Przeprowadzka do Ustronia


W 2012 roku nastąpiło przeniesienie do Ustronia. Większy garaż stał się możliwością lepszych realizacji pierwszych projektów.


2013

To samo miasto, nowe możliwości!


Dzięki tytanicznej pracy, która zaowocowała licznymi zakończonymi realizacjami, kolejny rozwój firmy stał się faktem. W efekcie powstała pierwsza siedziba stacjonarna.


2014

Nowa siedziba w Skoczowie


Sukcesy na rynku instalacyjnym pozwoliły dokonać kolejnej zmiany. Powstała nowa siedziba w Skoczowie. Była ona centrum naszej działalności przez blisko 5 lat.


2020

Nowa siedziba Skoczów - Harbutowice


To tu znajduje się serce naszej firmy, gdzie odbywają się najważniejsze spotkania, przestrzeń biurowa oraz sklep wraz z magazynem. Nasza firma przechodzi ciągły proces ulepszania swoich usług na wszelkich możliwych płaszczyznach. Prężnie działamy by jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom. W naszej siedzibie można zobaczyć wiele urządzeń np. pompy ciepła, kotły gazowe czy klimatyzatory oraz porozmawiać na temat rożnych rozwiązań technicznych, które mogą zostać użyte w Państwa domach.


Zachęcamy do obejrzenia poniższego filmu celem szerszego zapoznania się z historią firmy oraz jej modelem działalności.


Oferujemy bezpłatną wycenę wszystkich typów instalacji znajdujących się w naszej ofercie!