Odkurzacz centralny Będzin

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!

Wszyscy sprzątamy, jedni częściej, inni rzadziej, jednak każdy chciałby, by praca była jak najbardziej przyjemna i efektywna. Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie w swoim domu odkurzacza centralnego, cichego oraz poręcznego przyjaciela domu.

Jako Ziterm posiadamy w swej ofercie montaż odkurzacza centralnego w Będzinie, a także okolicach.

Z czego składa się odkurzacz centralny?

Składa się on głównie z takich elementów jak: Jednostka centralna, Instalacja ssąca, Gniazda ssawne

Filtracja powietrza w centralnym odkurzaczu

Filtracja ta odbywa się najczęściej poprzez:

 • Specjalne separatory cykloniczne – ich zadaniem jest wyodrębnić kurz przy pomocy siły odśrodkowej. Moc odkurzacza nie jest zależna od stopnia zapełnienia worka, co przekłada się na komfort użytkowania.
 • Separatory workowe – wychwytywanie nieczystości następuje poprzez specjalny worek, który tuż po wyłączeniu jednostki centralnej opada.

Dlaczego warto zainwestować w odkurzacz centralny w Będzinie?

Decydując się na firmę Ziterm przy montażu instalacji odkurzacza centralnego w Będzinie warto jest poznać wady jak i zalety proponowanego rozwiązania.

Do wad zalicza się jedynie cena montażu oraz ewentualny koszy napraw. Warto pamiętać, że sam montaż jest o wiele droższy jeśli dany budynek już istnieje i jest użytkowany. W przypadku nowo powstających koszt ten wysoki nie jest, z racji tego, że już na wczesnym etapie, współgrając z innymi instalacjami, może zostać kompleksowo wykonany odkurzacz centralny.

Głównymi zaletami takiego rozwiązania są:

 • Czystość – kurz odchodzi w zapomnienie
 • Zdrowie – alergicy korzystają na takim rozwiązaniu najbardziej z racji ograniczenia do minimum możliwych czynników uczulających.
 • Dźwięk – jeśli komuś przeszkadzał dźwięk dawnych odkurzaczy to z pewnością znajdzie ukojenie w cichszej wersji jaką oferuje odkurzacz centralny
 • Lekkość – urządzenie jakim się posługujemy nie należy do ciężkich i można chować go do odpowiednich gniazd po zakończonej pracy
 • Szerokie możliwości umiejscowienia instalacji

Montaż i instalacja odkurzaczy centralnych w Będzinie

Sposób montażu centralnej jednostki odkurzacza jest istotne z punktu widzenia trwałości. Dobrze wykonana instalacja to gwarancja długiego użytkowania. Stąd tak istotne jest powierzenie tego zadania doświadczonej firmie jaką jest Ziterm.

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy w zakresie kosztów i montażu odkurzacza centralnego w Będzinie i okolicy.

Skontaktuj się z nami!

Masz wątpliwości? Nasi specjaliści chętnie pomogą oraz rozwieją wszystkie wątpliwości w sprawie montażu odkurzacza centralnego w Będzinie!
  [page-generator-pro-related-links limit="3" orderby="rand" order="asc" group_id="1550"]
  [page-generator-pro-related-links limit="3" orderby="rand" order="desc" group_id="1550"]