Odkurzacz centralny Sosnowiec

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!

Remontując mieszkanie albo budując dom warto pomyśleć o jego wygodzie i komforcie, a także praktyczności sprzętu, w jaki postanowimy zainwestować. Jednym z takich właśnie sprzętów jest bez wątpienia odkurzacz centralny. Odpowiednio zamontowany będzie służył długie lata i ułatwiał codzienne porządki domowe.

Ziterm oferuje montaż centralnego systemu odkurzania na terenie całego Sosnowca i okolicy.

Z czego składa się odkurzacz centralny i jak działa?

Centralny system odkurzania składa się z kilku głównych elementów:

 • Jednostka centralna (odkurzacz) – umieszcza się ją poza strefą mieszkalną np. w garażu, piwnicy lub specjalnym pomieszczeniu gospodarczym. Można uznać, że jednostka centralna jest odpowiednikiem korpusu tradycyjnego odkurzacza. To do niego podłączona jest cała sieć przewodów łącząca go z gniazdami ssawnymi
 • Instalacja ssąca PVC – element montowany w podłodze i ścianach budynku, to właśnie przez nią zanieczyszczenia trafiają do odkurzacza centralnego
 • Gniazda ssawne – rozmieszczone w całym domu, przypominają gniazdka elektryczne
 • Wąż do odkurzacza – wkłada się go do najbliższego gniazda, działa dokładnie na takiej samej zasadzie jak w tradycyjnym odkurzaczu jest jednak dłuższy – może mieć nawet 12 metrów
 • Akcesoria zwiększające komfort odkurzania.
Odkurzacz centralny Sosnowiec

Czy opłaca się zainwestować w odkurzacz centralny w Sosnowcu?

Jeśli zastanawiasz się co możesz zyskać dzięki zamontowaniu odkurzacza centralnego w Sosnowcu oto kilka zalet tego rozwiązania, na które warto zwrócić uwagę:

 • Wygoda użytkowania (nie musisz przenosić urządzenia między poszczególnymi pomieszczeniami)
 • Skuteczność (siła ssania odkurzaczy centralnych jest o wiele mocniejsza niż w przypadku tradycyjnych. Dzięki temu są one zdecydowanie wydajniejsze)
 • Czyste powietrze (zasysane zabrudzenia nie trafiają ponownie do pomieszczeń w postaci kurzu, a zostają przefiltrowane i wypuszczone na zewnątrz budynku)
 • Mniejszy hałas (urządzenie umieszczone jest zazwyczaj poza strefą mieszkalną co ogranicza słyszalność jego działania).

Montaż odkurzacza centralnego w Sosnowcu

Jeśli szukasz porady w temacie montażu odkurzacza centralnego w Sosnowcu, zgłoś się do nas. W Ziterm możemy udokumentować bogate doświadczenie w branży oraz zapewnić fachową obsługę klienta przy użyciu najlepszej jakości urządzeń.

Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści chętnie pomogą i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytanie?Nasi wykwalifikowani specjaliści chętnie pomogą i rozwieją jakiekolwiek wątpliwości w sprawie odkurzacza centralnego!




  [page-generator-pro-related-links limit="3" orderby="rand" order="asc" group_id="1550"]
  [page-generator-pro-related-links limit="3" orderby="rand" order="desc" group_id="1550"]