REFERENCJE OD KLIENTÓW

Opinie osób, które skorzystały z naszych usług

Sprawdź też: Referencje od firm

Inwestor - Mikler Marek
Budynek mieszkalny - Bażanowice
Data realizacji: 2010
Zakres: instalacja wod-kan, instalacja centralnego ogrzewania, montaż pompy ciepła
Opinia: Firma ZITERM wykonała prace w bardzo profesjonalny sposób, instalacja CO, wodno kanalizacyjna oraz pompa ciepła działają bez zarzutu, w razie jakichkolwiek problemów można liczyć na profesjonalny serwis i poradę ze  strony firmy ZITERM.

UWAŻAM, ŻE FIRME ZITERM MOŻNA POLECIĆ INNYM KLIENTOM

1_referencje_marek_mikler

Inwestor - Barbara i Piotr Kucharczyk

Budynek mieszkalny - Kiczyce
Data realizacji: 2014
Zakres: instalacja wod-kan, instalacja centralnego ogrzewania
Opinia: Współpraca z firmą Ziterm pana Wojciecha Łapuka układała się bardzo dobrze, począwszy od momentu przygotowania oferty przez Pana Wojtka, poprzez terminowe i profesjonalne wykonanie powierzonych robót.

Na każdym etapie współpracy można było liczyć na wskazówki, rady, co pozwoliło optymalnie dopasować nasze wymagania do realnych możliwości wykonania powierzonego zadania.

Stąd naszym zdaniem firma Ziterm jest godna polecenia

2_ref_kucharczyk

Inwestor - Katarzyna i Ireneusz Wyka
Budynek mieszkalny - Bładnice Dolne
Data realizacji: 2014
Zakres: instalacja wod-kan, instalacja centralnego ogrzewania, instalacja centralnego odkurzacza, instalacja wentylacji mechanicznej.
Opinia: Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych prac przez firmę ZITERM. Profesjonalne, rzetelnie i sumiennie wykonanie instalacji. Prace wykonane w terminie z pełną fachowością. Uczciwa firma z czystym sumieniem możemy ich polecić.

3_wyka_Kasia

Inwestor - Adam Przemyk
Budynek mieszkalny - Bronów
Data realizacji: 2012
Zakres: instalacja wod-kan, instalacja centralnego ogrzewania
Opinia: Pan Wojciech Łapuk pomógł w wyborze optymalnego rozwiązania, dobrał parametry oraz podsunął kilka ciekawych pomysłów. Bardzo dobre wrażenie robi wiedza (zarówno teoretyczna jak i praktyczna) oraz kompetencje Pana Wojtka.
Cała instalacja została wykonana starannie oraz estetycznie.

Myślę, że firma ZITERM jest godna polecenia.

 
 

4_ref_adam_przemyk

Inwestor - Przemysław Greń
Budynek mieszkalny - Brenna
Data realizacji: 2011
Zakres: instalacja wod-kan, instalacja centralnego ogrzewania,
Opinia: Prace wykonane zostały w sposób profesjonalny, szybko, czysto, zgodnie z terminem, Wykonana instalacja spełniła moje oczekiwania pod względem jakości wykonania oraz użytych materiałów polecanych przez firmę Ziterm. Instalację użytkujemy już od dwóch lat i jesteśmy bardzo zadowoleni, szczerze polecam firmę Pana Wojciecha Łapuk.

REFERENCJE PRZEMYSŁAW GREN

Inwestor - Artur Bętkowski
Budynek mieszkalny - Zebrzydowice
Data realizacji: 2011
Zakres: kompleksowa instalacja centralnego ogrzewania
Opinia: Uważam, że firma Ziterm jest rzetelnym i terminowym wykonawcą. Współpraca przebiegła pomyślnie. Rozmowy przebiegały zawsze rzeczowo, a prace były wykonywane na czas i dokładnie. Kwestia finansowa nie uległa zmianie podczas realizacji całego projektu. Pan Wojciech Łapuk posiada umiejętności analitycznego myślenia i pomaga zrealizować różne koncepcje inwestora.

Polecona przez nas firma okazała się godna zaufania.

REFERENCJE ARTUR BĘTKOWSKI

Inwestor - Mariusz Wanot
Budynek mieszkalny - Czechowice – Dziedzice
Data realizacji: 2012
Opinia: Prace zostały wykonane precyzyjnie oraz bardzo estetycznie. Nigdy nie usłyszałem słów” „Nie da się”, „z tym byłoby dużo problemu”, „ nie mam na to czasu”, itp. Słowo „ problem” nie istnieje, a nawet jeśli się pojawi to mnie jako inwestorowi był on przejrzyście przedstawiony wraz z propozycjami jego rozwiązania. Na koniec pragnę polecić usługi firmy ZITERM wszystkim osobom, którzy tak jak ja nie lubią płacić „dwa razy za tą samą robotę”

Inwestor - Sylwia i Radosław Pinkosz
Budynek mieszkalny - Kozy
Data realizacji: 2011
Zakres: instalacja wod- kan, instalacja centralnego ogrzewania
Opinia: Firma ZITERM wykonała swoje prace bardzo sumiennie. Pan Wojtek odpowiadał na każde nasze pytanie i wątpliwości, zawsze odpowiadał na nasze maile i telefony. Podczas wykonywania instalacji świetnie współpracował z pozostałymi ekipami. Prace zawsze były wykonane w terminie współpraca z Panem Wojtkiem przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Ponadto zawsze można liczyć natychmiastową reakcję Pana Wojtka w razie jakichkolwiek usterek czyli awarii.
Firma Pana Wojtka Łapuk ZITERM – INSTALACJE w pełni spełnia nasze oczekiwania, uważam że jest godna polecenia dla innych kontrahentów.

NR 13 SYLWIA I RADOSŁAW PINKOSZ

Inwestor - Marek Bania
Budynek mieszkalny - Gorzów
Data realizacji: 2013
Zakres: instalacja wod-kan, instalacja centralnego ogrzewania
Opinia: Wszystkie prace zostały wykonane w sposób bardzo profesjonalny i w terminie. Polecam Ziterm jako sprawdzonego wykonawcę.

NR 13 SYLWIA I RADOSŁAW PINKOSZ

Inwestor - Marcin Małysz
Budynek mieszkalny - Bładnice Dolne
Data realizacji: 2015
Zakres: instalacja wod-kan, instalacja centralnego ogrzewania
Opinia: Wszystkie prace zostały wykonane ze szczególną starannością i zgodnie z ustalonym terminem.
Pracownicy firmy wykazali się rzetelną i dobrą znajomością techniczną.

6_ref_marcin_malysz

Inwestor - Katarzyna i Paweł Kachel
Budynek mieszkalny - Łodygowice
Data realizacji: 2013
Zakres: instalacja wod-kan, instalacja centralnego ogrzewania
Opinia: Prace zostały wykonane terminowo i rzetelnie. Sposób zapłaty za poszczególne etapy wygodny dla inwestora. Ekipa monterska sprawna technicznie, szybko i dobrze realizuje powierzone zadania.

Firma godna polecenia.

Inwestor - Michał Warkoczyński
Budynek mieszkalny - Prochownik
Data realizacji: 2015
Zakres: instalacja centralnego ogrzewania, ogrzewania podłogowego, instalacja grzejników i montaż kotłowni
Komentarz: Uważam, że firma Ziterm jest rzetelnym i terminowym wykonawcą. Instalacja została zaprojektowana i wykonana bardzo sprawnie, z najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Pan Wojciech Łupak osobiście uczestniczył w projekcie. Dzieki jego radom i rozwiązaniom udało się połączyć wysoką jakość z wymogami budżetowymi. Polecam współpracę z firmą ZITREM jako solidnym i zaangażowanym partnerem.

Z poważaniem

Michał Warkoczyński

8_michal_warkoczynski_prochownik

Inwestor - Daniel Iwański
Budynek mieszkalny - Mazańcowice
Data realizacji: 2011
Zakres: instalacja wod – kan, instalacja centralnego ogrzewania
Opinia: Firma Ziterm, która wykonała w/w instalację mogę w 100% polecić każdemu. Od początku współpraca była na najwyższym poziomie – od wyceny, poprzez realizację po fazę końcową. Prace odbywały się w najlepszym porządku i terminie, produkty doradzane są w najwyższej półki. W skali punktowej 1-10 oceniam firmę Ziterm na punktów 10.

NR 15 DANIEL IWAŃSKI

Inwestor - Paweł Szczerbowski
Budynek mieszkalny - Grodziec
Data realizacji: 2012
Zakres: instalacja wod – kan, instalacja  centralnego ogrzewania, instalacja centralnego odkurzacza
Opinia: Roboty wykonane zostały zgodnie z ustalonym terminem w okresie 11.2012 -08.2013r. Instalacje działają bez usterek. Prace były wykonane rzetelnie w ustalonych terminach. Firma bardzo profesjonalna. Polecam.

Pawel Szczerbowski

Inwestor - Bożena i Tomasz Gill
Budynek mieszkalny - Rudzica
Data realizacji: 2013
Zakres: instalacja wod- kan, instalacja centralnego ogrzewania
Opinia: Prace zostały podzielone na cztery etapy wg umowy i firma Ziterm wywiązała się z każdym
etapem w terminie. Prace zostały wykonane w sposób profesjonalny i rzetelny.
Chcielibyśmy bardzo podziękować pracownikom firmy Ziterm za pomoc w uruchomieniu kotłowni i wszystkich instalacji. Firmę Ziterm z czystym sumieniem polecam każdemu kto chce mieć prace wykonane sumiennie i w terminie.

Inwestor - Marek Krywult
Budynek mieszkalny - Rudzica
Data realizacji: 2013
Zakres: instalacja wod-kan, instalacja centralnego ogrzewania, instalacja centralnego odkurzacza
Opinia: Instalacje wykonane zostały poprawnie i w ustalonym terminie. Działają już od dwóch lat i do tej pory nie sprawiały żadnych problemów.
Ogromnym atutem firmy jest kompleksowe podejście do inwestycji, bieżące informowanie klienta o kolejnych etapach realizacji, niewygórowana cena a także elastyczność na etapie wykonawczym. W każdym momencie wykonywania prac możliwie było bezpłatne wykonanie niewielkich zmian a nawet przeróbek już gotowych instalacji. Nie stanowiło problemu wykonanie jednego podejścia więcej czy dołożenia kaloryfera w piwnicy.

Inwestor - Józef Strack
Budynek mieszkalny - Bielsko - Biała
Data realizacji: 2013
Zakres: : instalacja wod-kan, instalacja centralnego ogrzewania.
Opinia: Prace zostały wykonane profesjonalnie, terminowo oraz zgodnie z umową. Współpracę cechował rewelacyjny kontakt oraz miła atmosfera. Firma „ZITERM Łapuk Wojciech” w stu procentach spełniła moje oczekiwania.

24_jozef_strack

Inwestor - Maria Kurowska
Budynek mieszkalny - Górki Wielkie
Data realizacji: 2014
Zakres: instalacja wod-kan, instalacja centralnego ogrzewania, instalacja centralnego odkurzacza, montaż kolektorów słonecznych.
Opinia: Roboty instalacyjne wykonane były etapami zgodnie z projektem, ustaleniami oraz sztuką budowlaną. Pracownicy mili, kompetentni odznaczający się wysoką kulturą osobistą. Po każdym etapie prac brygada zostawiała po sobie porządek na budowie. Z przyjemnością polecam usługi firmy ZITERM.

47

Inwestor - Maria i Jan Zięba oraz Agnieszka i Paweł Nowok
Budynek mieszkalny - Bestwina
Data realizacji: 2012
Zakres: instalacja centralnego ogrzewania
Opinia: Prace zostały wykonane profesjonalnie i szybko z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb rodzin zamieszkujących budynek. Zaproponowane materiały były wysokiej jakości, sama realizacja bardzo staranna i estetyczna. Wykonane instalacje działają prawidłowo, nie sprawiają żadnych problemów.

45

Inwestor -  Agnieszka i Piotr Gamoń
Budynek mieszkalny - Pietrzykowice
Data realizacji: 2014
Zakres: instalacja wod-kan, instalacja centralnego ogrzewania, instalacja centralnego odkurzacza, instalacja wentylacji mechanicznej
Opinia:  Doradztwo w każdym zakresie oferowanych usług . Dobór odpowiednich rozwiązań w świetnej cenie. Indywidualne, nieszablonowe podejście do klienta. Szybka, profesjonalna i bezproblemowa realizacja powierzonych prac.
Najlepszym dowodem naszego zadowolenia z usługi firmy ZITERM jest dalsza współpraca związana z inną inwestycją.

refgamon

Inwestor -  Regina i Łukasz Greń
Budynek mieszkalny - Brenna
Data realizacji: 2015
Zakres: instalacja wod-kan, instalacja centralnego ogrzewania, instalacja centralnego odkurzacza, instalacja wentylacji mechanicznej
Opinia:  Stwierdzamy, że roboty instalacyjne zostały wykonane terminowo oraz zgodnie z umową jak również na bardzo dobrym poziomie technicznym. Całość prac została zrealizowana starannie i estetycznie, a współpraca z firmą i kierownictwem układała się pomyślnie.
Z całą pewnością, możemy polecić innym firmę ZITERM jako rzetelnego wykonawcę realizującego potrzeby swoich klientów.

grenref

Inwestor -  Arkadiusz Rusin
Budynek mieszkalny - Chorzów
Data realizacji: 2014
Zakres: instalacja wod-kan, instalacja centralnego ogrzewania, instalacja wentylacji mechanicznej z gruntowym wymiennikiem, instalacja centralnego odkurzacza
Opinia:  Już etap planowania inwestycji spowodował poczucie pozyskania właściwego Wykonawcy. Zostały omówione kluczowe aspekty instalacji, planowane wykorzystanie i interakcja z innymi elementami wyposażenia domu ( w tym funkcje automatyki budynkowej). Przy realizacji, pracownicy firmy Ziterm wykazali się dobrą  znajomością w zakresie dostarczonego sprzętu. Wykonanie – w tym precyzja i estetyka – odbyło się na bardzo wysokim poziomie i w pełni zgodnie z przedstawioną ofertą. Również na etapie użytkowania i konserwacji instalacji, pracownicy firmy pozostawali dyspozycyjni i chętnie udzielali wszelkich informacji i wyjaśnień.
Mogę jednoznacznie stwierdzić, iż firma Ziterm jest godnym polecenia Partnerem w zakresie planowania i wykonywania instalacji.

49Opinia Ziterm - A Rusin

Inwestor - Jan Wyżgoł
Budynek mieszkalny - Zabrze
Data realizacji: 2013
Zakres: kompleksowa instalacja centralnego ogrzewania
Opinia: Roboty instalacyjne wykonane zostały terminowo, profesjonalnie, z materiałów wysokiej jakości. Pracownicy firmy służyli radą przy wyborze rozwiązań technicznych, co było szczególnie istotne ze względu na charakter przedwojennego budynku.
               Warto dodać, że z usług firmy ZITERM korzystałem po raz drugi i uważam ją za godną polecenia.

NR 14 JAN WYŻGOŁ

Inwestor - Edyta i Norbert Samborscy
Budynek mieszkalny - Chybie
Data realizacji: 2012
Zakres: instalacja wod-kan, instalacja centralnego ogrzewania, instalacja centralnego odkurzacza
Opinia: Firma doskonale sprawdziła się w kwestii terminowości usług. Niewątpliwym atutem firmy jest rzetelność w wykonaniu prac montażowych.

NR 16 EDYTA I NORBERT SAMBORSCY

Inwestor - Franciszek Woźniak
Budynek mieszkalny - Istebna
Data realizacji: 2014
Zakres: montaż kotłowni, montaż kominka z płaszczem wodnym

Opinia: Poprzednia firma , która wykonała część prac instalacyjnych okazała się nie solidna, natomiast roboty wykonane przez firmę ZITERM wykonane były profesjonalnie. Wykonanie dużej skomplikowanej kotłowni wymagało dużego doświadczenia. W rezultacie jestem bardzo zadowolony. Zdecydowanie polecam firmę ZITERM!

18_wozniakObraz (37)

Inwestor - Artur Wadowski
Budynek mieszkalny - Chrzanów
Data realizacji: 2014
Zakres: instalacja wod-kan, instalacja centralnego ogrzewania, instalacja centralnego odkurzacza
Opinia: Firmę poznałem na targach budownictwa w Andrychowie. Przekonała mnie do siebie fachowym doradztwem i przejrzystą ofertą sporządzoną w kilku wariantach. Prace zostały wykonane w terminie i zgodnie z projektem. Firma godna polecenia.

19

Inwestor - Janusz Rothenberger
Budynek mieszkalny - Nakło Śląskie
Data realizacji: 2015
Zakres: instalacja wod-kan, instalacja centralnego ogrzewania, instalacja centralnego odkurzacza
Opinia: Instalacja wykonana zgodnie ze sztuką budowlaną. Pracownicy wykazali się wysoką kulturą osobistą. Zadbali o porządek i czystość po przeprowadzonych pracach. Uruchomienie kotła zlecili autoryzowanemu serwisowi. Przeprowadzili instruktaż obsługi. Z przyjemnością mogę polecić firmę Ziterm jako profesjonalnego wykonawcę.

20

Inwestor - Paweł Szade
Budynek mieszkalny - Jaworze
Data realizacji: 2013
Zakres: instalacja grzejnikowa, montaż kotłowni
Opinia: Na szczególną pochwalę zasługują panowie hydraulicy – montaż grzejników szybko, sprawnie, bez bałaganu i dodatkowych szkód. Jedyną komplikacją był montaż sterownika GSM do kotła, natomiast wszystkie trudności udało się rozwiązać dzięki dobrej komunikacji z właścicielem i serwisantami.

21

Inwestor - Jarosław Krótki
Budynek mieszkalny - Ruda Śląska
Data realizacji: 2015
Zakres: instalacja wod-kan, instalacja centralnego ogrzewania, instalacja centralnego odkurzacza.
Opinia: Wszystkie prace zostały wykonane w uzgodnionych terminach i z należytą starannością. Monterzy okazali się bardzo dobrze przygotowani do zleconych im robót i sprawnie uporali się z całością zlecenia. Gdy na późniejszym etapie budowy okazało się, że niezbędne są przeróbki wykonanych wcześniej instalacji firma ZITERM sprawnie je wykonała. Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Łapukiem i jego zespołem.

23

Inwestor - Paweł Kukla
Budynek mieszkalny - Mazańcowice
Data realizacji: 2013
Zakres: instalacja wod-kan, instalacja centralnego ogrzewania, montaż kominka z płaszczem wodnym
Opinia:  Terminowa realizacja, wysoka jakość oraz dobra cena! Dodatkowo bardzo pomocna, szybka oraz słowna ekipa wykonawcza.

46

Inwestor -  Tomasz Kaniewski
Budynek mieszkalny - Pszczyna
Data realizacji: 2014
Zakres: instalacja wod-kan, instalacja centralnego ogrzewania, instalacja wentylacji mechanicznej
Opinia:  Prace obejmowały kompleksową realizację instalacji wod-kan, C.O., wentylacji mechanicznej w nowo budowanym domu. Poza fachowym doradztwem w fazie poszukiwania przez nas najlepszych rozwiązań technicznych, uzyskaliśmy dużo cennych wskazówek co do sensu ich zastosowania pod kątem ekonomicznym. Wypracowany i wykonany układ spełnia w 100% nasze wymagania pod kątem technicznym jak i kosztowym. Prace zostały wykonane terminowo i profesjonalnie. Wartym podkreślenia jest duża elastyczność w przypadku konieczności dostosowania robót do prac prowadzonych przez inne ekipy. Z usług firmy Ziterm skorzystali również nasi znajomi po zapoznaniu się, u nas na budowie, ze sposobem realizacji zlecenia i po naszych rekomendacjach – też są zadowoleni. Polecam!

50TOMASZ KANIEWSKI