Wentylacja Bytom

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!

Jakość powietrza w jakim żyjemy, ma niezwykle istotne znaczenie, wpływa ona nie tylko na nasze samopoczucie, ale i zdrowie. Wentylacja jeszcze do niedawna była bardzo niedocenianą i ograniczaną kwestią – to się na szczęście zmienia.

Ziterm specjalizuje się w montażu i serwisie wentylacji w Bytomiu i okolicy.

Wentylacja w Bytomiu – czy to ma sens?

Oczywiście! W czasach gdy większość czasu spędzamy zamknięci w czterech ścianach istotne jest, by odpowiednio zadbać o czyste powietrze wokół nas. Odpowiednio zamontowana wentylacja na ogromny wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie i koncentrację. Zły przepływ powietrza doprowadzić może do bólów głowy, alergii, a nawet astmy!

Z jakich rodzajów wentylacji mogę skorzystać?

Dla klientów Ziterm do wyboru pozostawiamy dwa rodzaje wentylacji – grawitacyjną i mechaniczną.

Wentylacja grawitacyjna to najczęściej spotykane rozwiązanie w polskich domach. Ten rodzaj wentylacji działa na zasadzie różnicy temperatur – najlepiej sprawdza się więc zimą, najgorzej latem. W skład instalacji wchodzą pionowe kanały wentylacyjne, odprowadzające ciepłe powietrze z pomieszczeń na zewnątrz. Ten typ wentylacji nie potrzebuje zasilania elektrycznego, jest więc dość odporny na wszelkie usterki.

Wentylacja mechaniczna nieodzownie związana jest ze specjalnym urządzeniem – rekuperatorem. Rozwiązanie to jest szczególnie popularne wśród naszych klientów, a my gorąco je polecamy. Rekuperacja pozwoli na ograniczenie strat ciepła nawet o 50%. Decydując się na ten rodzaj wentylacji oszczędzamy, chociażby na tym, że nie wymaga ona budowania kanałów do wentylacji i montowania nawiewników i napowietrzników.

Jakich kosztów mogę się spodziewać, chcąc zamontować wentylację w Bytomiu?

Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji klienta. Do każdego z Was podchodzimy indywidualnie, koszty mogą się więc różnić. Jeśli masz wątpliwości, zadzwoń lub skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy. Nasi doradcy pomogą Ci w wyborze i poinformują o szczegółach naszej oferty.