Wentylacja Kędzierzyn Koźle

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!

Ziterm każdego klienta traktuje w sposób indywidualny. Dobierzemy system wentylacji mechanicznej do każdego budynku na terenie Kędzierzyna Koźla, jak i okolicy.

Co to jest rekuperacja?

Jest to system odpowiedniej wymiany powietrza, który zapewne sprawdzi się w każdym domu. Składa się on z centrali wentylacyjnej, którą tworzy rekuperator. W swym wnętrzu posiada filtry powietrza, a także specjalny wymiennik ciepła. Cała instalacja umożliwia stały dopływ nowego powietrza. Rekuperacja pozwala także na osiągnięcie oszczędności w ogrzewaniu poprzez efektywność cieplną. Przyczynia się ona do komfortu jaki panuje wówczas wewnątrz. Zatem najbardziej korzystają na tym sami domownicy. Rola rekuperacji bywała zaniedbywana. Budynki powstawały często bez niej. Teraz trend się odwraca. Ludzie co raz częściej wybierają wentylację mechaniczną jako ważny element w instalacji swoich domów. Cena rekuperacji jak i jej efekty zdecydowanie rekompensują wszelkie możliwe wady.

Dlaczego warto wybrać rekuperację czyli wentylację mechaniczną?

  • Umożliwia usunięcie zużytego powietrza i wprowadzenie nowego – świeżego
  • Zapewnia komfort użytkownikom
  • Zapobiega ona drobnoustrojom
  • Jednocześnie sprzyja alergikom
  • Istnieje możliwość dowolnej regulacji

Dlaczego rekuperacja jest ważna dla zdrowia?

ej brak może powodować problemy zdrowotne. Bez rekuperacji w domu istnieje zdecydowanie większe prawdopodobieństwo powstania pleśni, grzybów i innych ustrojów. Stosowanie rekuperacji temu stanowczo zapobiega dając większą ulgę mieszkańcom.


Nasi doradcy, jak i wykonawcy zapewniają odpowiedni dobór urządzenia oraz miejsca jego instalacji.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację, z pewnością uda się wybrać najlepsze rozwiązanie!