Wentylacja Zabrze

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!

Nie od dziś wiadomo, że jakość powietrza w naszym otoczeniu ma istotne znaczenie dla zdrowia i samopoczucia. Odpowiednia wentylacja pomieszczeń powinna więc być priorytetem dla każdego z nas i nie należy jej lekceważyć.

Ziterm proponuje Państwu montaż i serwis wentylacji mechanicznej w Zabrzu i innych miastach województwa śląskiego.

Wentylacja w Zabrzu – dlaczego jest tak ważna?

Powietrze na Śląsku pełne jest zanieczyszczeń i szkodliwych substancji. Na co dzień oddychamy spalinami i związkami, które mogą negatywnie wpłynąć na nasze samopoczucie i zdrowie. Wentylacja pozwala nam oddychać świeżym i czystym powietrzem, co zniweluje bóle głowy, reakcje alergiczne i choroby dróg oddechowych.

Jaki rodzaj wentylacji mogę wybrać?

  1. Wentylacja grawitacyjna

    Tradycyjne rozwiązanie, którego warunkiem działania są odpowiednio wykonane nawiewniki okienne. To zdecydowanie najprostszy sposób wymiany powietrza lecz niepolecany dla nowych budynków. Wentylacja grawitacyjna opiera się na wbudowanych pionowych kanałach wentylacyjnych, które odprowadzają ciepłe powietrze z pomieszczeń na zewnątrz.

  2. Wentylacja mechaniczna (rekuperacja)

    Wykonuje się ją zamiast wentylacji grawitacyjnej. Bez wątpienia zaletą tego rozwiązania jest brak potrzeby budowy kanałów tak jak w wentylacji naturalnej oraz montowania nawiewników i napowietrzników w oknach. To, na co zwracamy szczególną uwagę to możliwość ograniczenia strat ciepła spowodowanych wentylacją budynku, nawet o 50%.

Ile kosztuje wentylacja grawitacyjna lub rekuperacja w Zabrzu?

Montaż i serwis wentylacji w Zabrzu jest jedną z fundamentalnych usług Ziterm. Nasi konsultanci zapewnią pomoc w doborze najlepszego rozwiązania. Każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie, właśnie dlatego koszty wentylacji mogą się różnić. Mieszkasz w Zabrzu lub okolicy? Świetnie, zadzwoń do nas albo skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy, a umówmy się na spotkanie.