INSTALACJE GRZEWCZE

Ogrzewanie, szczególnie w klimacie w jakim położona jest Polska, jest bardzo istotnym aspektem podczas budowy domu. Jest to decyzja, która powinna być dokładnie przemyślana, ponieważ na rynku dostępne jest wiele rozwiązań, lecz nie każde z nich znajdzie zastosowanie w danym pomieszczeniu bądź domu..Nasza firma dobiera odpowiedni system w zależności od warunków domu, oczekiwań Klienta oraz jego możliwości finansowych. Co więcej, przedstawiamy kilka wariantów oraz opcji, aby następnie przedyskutować wszystkie wady oraz zalety danego systemu na spotkaniu. Staramy się podążać za nadchodzącymi trendami, a zarazem cenimy rozwiązania ekologiczne oraz sprzyjające środowisku.
Ostatnimi czasy największą popularnością cieszą się rozwiązania – ogrzewanie podłogowe oraz pompy ciepła.

Ogrzewanie podłogowe

Jest ono ogrzewaniem płaszczyznowym. Korzyściami płynącymi z wyboru tego systemu jest korzystny rozkład temperatury w pomieszczeniach, równomierne oddawanie ciepła i„niewidoczne ogrzewanie”, czyli brak widocznych grzejników, co jest sprzyjające w projektowaniu i aranżacji wnętrz. Sam koszt instalacji jest porównywalny do instalacji grzejnikowej. W przypadku naszej firmy, korzystamy z produktów firmy Sigma Li, która oferuje 25 lat gwarancji na rury wykorzystywane do „podłogówki”. Stawiamy jakość usług oraz zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Pompy ciepła

Na dzień dzisiejszy pompa ciepła jest najtańszym elektrycznym systemem ogrzewania budynków oraz domów. Pompy ciepła przepompowują ciepło ze stref bądź obszarów o niskich temperaturach wprost do domowej instalacji grzewczej. Uważa się je również za odnawialne źródło energii, ponieważ dużą część ciepła dostarczanego do domu pobiera z otoczenia. Dodatkowo, nie musimy martwić się o obsługę pompy. Inwestycja w tego typu system grzewczy powinna zwrócić się w przeciągu mniej więcej 5 lat. Nasi instalatorzy pomogą Państwu w doborze odpowiedniego urządzenia, gdyż możliwości oraz kombinacji instalacji pomp ciepła jest niezmiernie dużo. Zapraszamy na bezpłatną konsultację.

POMPY CIEPŁA - opinie klientów, cena, koszt używania, fakty i mity

Nasze realizacje systemów ogrzewania: