INSTALACJE SANITARNE

wewnętrzne i zewnętrzne

Jednym z etapów budowy domu jest wykonanie wewnętrznych instalacji. Jest to etap, który następuje po zamknięciu domu, po przykryciu dachu i przed rozpoczęciem prac wykończeniowych. Często zadajemy sobie pytanie, czy rozpocząć od instalacji elektrycznej, czy od hydraulicznej. Teoretycznie nie ma to większego znaczenia, jednak praktyka często pokazuje coś innego. Hydraulicy, w trakcie montażu instalacji zazwyczaj kują ściany i podłoże i wtedy istnieje ryzyko uszkodzenia świeżo położonych kabli.Dlatego przy budowie domu powinniśmy rozpocząć od prac hydraulicznych.

Domowa hydraulika - rury i przyłącza i montaż instalacji

Domowa hydraulika to jeden z elementów, na który przy budowie domu musimy zwrócić szczególną uwagę. O ile część elementów hydrauliki takich jak rury i przyłącza są stosunkowo tanie, o tyle od ich poprawnego montażu instalacji zależy to, czy w naszym domu w przyszłości nie dojdzie do kosztownej awarii. Na elementy hydrauliczne w domu składa się całe orurowanie, wyposażenie łazienki i wc (instalacja kanalizacyjna), ale także elementy widoczne dla nas jak chociażby baterie łazienkowe.

​​Materiały do instalacji hydraulicznych tylko najlepszej jakości

Ważne jest także to, aby do wykonania instalacji wykorzystać dobrej jakości materiały, gdyż to pozwoli nam bez przeszkód korzystać z owych instalacji przez bardzo wiele lat, bez konieczności ich wymiany. Oczywiście instalacje wiążą się z kosztem, ale warto tu zainwestować.

Wszystkie uszczelki, zawory, przyłącza, kolanka i rury powinny być najlepszymi jakościowo produktami, a ich montażu powinien podjąć się koniecznie doświadczony fachowiec, aby zapobiec kosztownym awariom.

ZITREM - monaż niezawodnych instalacji wodno-kanalizacyjne

Firma ZITERM wykonuje instalacje wodno-kanalizacyjne w oparciu o najbardziej sprawdzone i przetestowane technologie oraz z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów. Hydraulicy naszej firmy zbudują piony kanalizacyjne, zamontują osprzęt hydrauliczny wykonają niezbędne prace w kotłowni.

Instalacje wewnętrzne prowadzone są przez naszą firmę według wytycznych zawartych w projekcie domu i zgodnie z prawem budowlanym. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy fachowość, rzetelność, zaangażowanie w powierzone zadania, a także dokładność i szybkość wykonywania każdej usługi. Dokładamy wszelkich starań, aby zaproponowane przez nas rozwiązania cechowały się nie tylko pełnym profesjonalizmem, efektywnością oraz niezawodnością, ale uwzględniały również racjonalne koszty usługi.