Instalacje grzewcze, gazowe
Pompy ciepła, kotły gazowe Bielsko Biała

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!

Polska leży w klimacie gdzie temperatury w ciągu roku są bardzo zróżnicowane, dlatego tak ważne jest zaplanowanie instalacji grzewczych podczas budowy domu. Powinna być to decyzja jak najbardziej przemyślana, gdyż do wybory jest wiele rozwiązań dostępnych na rynku, jednak nie każde musi być optymalne.

Firma Ziterm zajmuje się odpowiednim doborem systemu do każdego budynku podchodząc do tego w sposób indywidualny i kompleksowy biorąc pod uwagę warunki w domu, a także oczekiwania klienta i możliwości finansowe na ternie miejscowości Bielsko-Biała jak i w okolicach.

Tworząc ofertę zawsze przedstawiamy kilka możliwych wariantów, także klient posiada pełną swobodę wyboru. Oczywiście oferujemy możliwość specjalistycznego przedyskutowania każdego wariantu w naszej siedzibie.

Podążamy za nowinkami technicznymi w tym zakresie ceniąc sobie przy tym ekologiczne rozwiązania.

Z zakresu instalacji grzewczych największa popularnością w ostatnim czasie cieszą się instalacje ogrzewania podłogowego jak i pompy ciepła.

Ogrzewanie podłogowe w Bielsku-Białej

Ogrzewanie podłogowe jest typem ogrzewania płaszczyznowego. Zaletami jakie niesie ze sobą wybór takiego rozwiązania to bez wątpienia możliwość korzystnego rozkładu temperaturowego w pomieszczeniach, a także równomierne oddawanie ciepła, jak i brak widocznych grzejników, co umożliwia lepsze zaplanowanie każdego wnętrza dając im dodatkowo większą przestrzeń. Koszt takiej instalacji jest podobny do grzejnikowej. Jako firma Ziterm oferujemy produkty Sigma Li, za którą idzie odpowiednia jakość jak i 25-letnia gwarancja. Jakość jak i zadowolenie z usług to wartości, które przyświecają nam w momencie wykonywania każdej instalacji.

Pompy ciepła w Bielsku-Białej

Aktualnie pompy ciepła należą do najtańszych systemów ogrzewania różnego typu budynków. Tego typu systemy mogą działać nawet do 50 lat zapewniając użytkownikom spokój w zakresie ogrzewania domu. I sposób działania polega na przepompowywaniu ciepła z miejsc o niskich temperaturach prosto do instalacji grzewczej budynku, dlatego tego typu system uważany jest za odnawialne źródło energii. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest `brak konieczności obsługi pompy. Zwrot kosztów poniesionych podczas tworzenia instalacji do mniej więcej 5 lat. Co w przypadku 50 letniego działania daje namacalne korzyści. Nasi doradcy jak i fachowi wykonawcy zapewnią odpowiedni dobór urządzenia jak i miejsca jego instalacji.

Koszt i montaż instalacji tradycyjnych w Bielsku-Białej

Montaż i serwis wszelkich systemów grzewczych jest jednym z podstawowych zadań Ziterm. Zapraszamy na bezpłatną konsultację, zgłoś się do nas - telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi konsultanci przedstawią szczegóły oferty i umówią Cię na spotkanie. Koszt instalacji uzależniony jest od jej typu i indywidualnej sytuacji klienta np. powierzchni, na jakiej będzie wykonywana.

    [page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1119"]