Instalacje grzewcze Gliwice

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!
Czas jesienno-zimowy sprzyja myślom o odpowiedniej temperaturze w mieszkaniu czy domu. Na rynku mamy ogrom rozwiązań instalacji grzewczych, które wychodzą naprzeciw komfortowym warunkom mieszkalnym. Firma Ziterm posiada kompleksowe usługi w zakresie ogrzewania na terenie całego Gliwic i okolic. Wieloletnie doświadczenie w branży i duża ilość realizacji potwierdza odpowiedni wybór naszej oferty przy doborze odpowiednich systemów grzewczych oraz ich instalacji. Specjalnie dla klientów, którzy nam już zaufali, udostępniamy serwis pogwarancyjny w Gliwicach, który wykonywany jest przy zachowaniu najlepszej jakości naszych usług oraz profesjonalizmu.

Co to jest instalacja grzewcza?

Instalacja grzewcza odpowiada za dostarczenie ciepła w budynku mieszkalnym lub użyteczności publicznej, jak i w zakładach pracy. Do dziś, instalacje grzewcze są standardowym "wyposażeniem" każdego zamkniętego obiektu, w którym mogą przebywać ludzie. Za zadanie ma utrzymanie optymalnej temperatury w pomieszczeniach w okresach, w których warunki pogodowe w znaczącym stopniu zmniejszają temperaturę wewnątrz budynków. Montaż instalacji zależy od systemu grzewczego, na jaki klient się decyduje.
Instalacje grzewcze Gliwice

Rodzaje instalacji grzewczych

Z szerokiej palety instalacji grzewczych, znajdzie się coś idealnego dla każdej osoby, która ma odgórnie założone wymagania dotyczące zasad działania lub wydajności systemu grzewczego w domu. Na obecny moment wyróżniamy:
 
- centralne ogrzewanie (co)- jest to w dalszym ciągu najpowszechniejsza metoda ogrzewania powierzchni. W praktyce jest to po prostu kocioł ze specjalistycznymi rurami oraz grzejniki, które mają za zadanie pobierać ze zbiornika i równomiernie rozprowadzić je po pokojach wewnątrz budynku.

- instalacja gazowa - na jej korzyść przemawia uniwersalność, ale wymaga o wiele więcej uwagi niż tradycyjne ogrzewanie centralne. Warto pamiętać, że instalacje gazowe potrzebują więcej miejsca, systematycznej okresowej kontroli zbiornika, oraz że zakup kotłów jest drogi.

- instalacja elektryczna, czyli na przykład "podłogówka", której wykonanie nie jest problemem. Zyskała swoją popularność głównie poprzez swoje walory estetyczne (niedostrzegalne grzejniki oraz zawory). Instalacje ogrzewania podłogowego nadal pozostają wyborem większości konsumentów. odnawialne źródła energii (fotowoltaika, pompy ciepła). Wymiana tradycyjnych instalacji grzewczych na tą z OZE może przerażać swoją ceną, aczkolwiek trzeba pamiętać, że to inwestycja, która zwróci się na przestrzeni lat.

Montaż instalacji grzewczej w Gliwicach

Instalacje grzewcze, w tym dobór kotłów, montaż oraz serwis są jedną z głównych usług firmy Ziterm. Nie każda firma oferująca swoje usługi na obszarze Gliwic oferuje je kompleksowo. Nasza firma zapewnia wsparcie przy wyborze dopasowanego systemu grzewczego, ale również w trakcie okresu gwarancyjnego oraz po zakończeniu. Montaż oraz serwis zamontowanych przez nas urządzeń jest dla nas sprawą oczywistą i wiem, że uznacie nasze profesjonalne podejście do klientów. Wiedza i doświadczenie które nabyliśmy od początku działania firmy, jest, w stanie zagwarantować wydłużoną żywotność instalacji grzewczej oraz możliwie najlepsze rozwiązania w przypadkach takich jak: montaż, wymiana oraz serwis kotłów i nie tylko.

Ile kosztuje instalacja grzewcza w Gliwicach

Firma Ziterm traktuje każdego interesanta indywidualnie, stąd koszt jest uzależniony od rodzaju instalacji, powierzchni, gdzie będzie wykonana oraz dostępności do miejsca przewidywanego montażu. Gliwice to Twoje miasto? Super! Wypełnij formularz, bądź zadzwoń, a nasi fachowcy przedstawią różne możliwości, jakie pomogą uzyskać oczekiwaną efektywność przez poszczególne instalacje grzewcze.

[page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1119"]