Instalacje grzewcze Katowice

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!
Czas jesienno-zimowy to moment, gdy myślimy o komfortowej temperaturze w mieszkaniu czy budynku. Na rynku dostępne jest wiele rozwiązań instalacji grzewczych, które pomagają poprawić warunki mieszkalne. Firma Ziterm posiada kompleksowe usługi w temacie ogrzewania na terenie całego Katowic i okolic. Wiele lat doświadczenia w branży oraz duża ilość realizacji potwierdza odpowiedni wybór naszej oferty przy doborze odpowiednich systemów grzewczych i jej instalacji. Dla klientów, którzy nam już zaufali, dostępny jest serwis pogwarancyjny w Katowicach, który wykonywany jest przy zachowaniu najwyższej jakości usług oraz profesjonalizmu.

Co to jest instalacja grzewcza?

Instalacja grzewcza odpowiada za dostarczenie ciepła w budynku mieszkalnym lub użyteczności publicznej, jak i w zakładach pracy. Dziś, instalacje grzewcze to standardowe “wyposażenie” każdego z zamkniętych obiektów, w którym przebywają ludzie. Jej zadaniem jest utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu w okresach, w których warunki pogodowe w dużym stopniu obniżają temperaturę wewnątrz budynków. Montaż instalacji jest zależny od systemu grzewczego, na jaki klient się decyduje.
Instalacje grzewcze Katowice

Rodzaje instalacji grzewczych

Z szerokiej palety instalacji grzewczych, znajdzie się coś idealnego dla każdej osoby, która ma z góry założone wymagania dotyczące zasad działania lub wydajności systemu grzewczego w domu. Aktualnie wyróżnić można:
 
- centralne ogrzewanie (co)- jest to w dalszym ciągu najpopularniejszy sposób ogrzewania powierzchni. W praktyce jest to po prostu kocioł ze specjalnymi rurami i grzejniki, które mają za zadanie pobierać ze zbiornika i równomiernie rozprowadzić je po pokojach wewnątrz budynku.

- instalacja gazowa - na jej korzyść przemawia uniwersalność, ale wymaga więcej obsługi niż tradycyjne ogrzewanie centralne. Warto pamiętać, że instalacje gazowe wymagają więcej przestrzeni, systematycznej okresowej kontroli zbiornika, oraz że zakup kotłów nie jest tani.

- instalacja elektryczna, czyli przykładowo "podłogówka", której wykonanie nie jest problemem. Zyskała swoją popularność głównie poprzez swoje walory estetyczne (niedostrzegalne grzejniki i zawory). Instalacje ogrzewania podłogowego wciąż są wyborem większości konsumentów. odnawialne źródła energii (fotowoltaika, pompy ciepła). Zamiana tradycyjnych instalacji grzewczych na tą z OZE może przerażać swoją wysoką ceną, lecz trzeba pamiętać, iż jest to inwestycja opłacalna w ciągu kilku lat.

Montaż instalacji grzewczej w Katowicach

Instalacje grzewcze, w tym dobór kotłów, instalacja oraz serwis są jedną z fundamentalnych usług firmy Ziterm. Wykonujemy swoje usługi na obszarze Katowic kompleksowo. Nasza firma zapewnia pomoc podczas wyboru odpowiedniego systemu grzewczego, ale także podczas trwania okresu gwarancyjnego oraz po zakończeniu. Serwis oraz montaż zamontowanych przez nas maszyn jest dla nas oczywistością i jesteśmy przekonani, że uznacie nasze profesjonalne podejście do klientów. Wiedza i doświadczenie które nabyliśmy na przestrzeni lat, jest, w stanie zapewnić długoletnią żywotność instalacji grzewczej oraz jak najlepsze sposoby w przypadkach takich jak: montaż, wymiana oraz serwis kotłów i nie tylko.

Ile kosztuje instalacja grzewcza w Katowicach

Firma Ziterm traktuje każdego zainteresowanego indywidualnie, stąd cena jest uzależniony od wersji instalacji, powierzchni, na jakiej będzie wykonana oraz dostępności do miejsca przewidywanego montażu. Katowice to miasto, gdzie mieszkasz? Super! Wypełnij formularz, bądź zadzwoń, a nasi konsultanci przedstawią różne opcje, jakie pomogą uzyskać przewidywaną efektywność przez poszczególne instalacje grzewcze.

[page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1119"]