Klimatyzacja Bielsko-Biała

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!

Ciepłe witające nas za oknem słońce chętnie dostaje się do mieszkania zwiększając przy okazji znacząco temperaturę wewnątrz. Aż chciałoby się uciec w chłodniejsze, przyjemniejsze miejsce, które zapewni nam znaczącą poprawę samopoczucia. Świetną okazją do spełnienia tych pragnień jest montaż klimatyzacji. Jej ważnym zadaniem jest zapewnienie użytkownikowi odpowiedniej temperatury oraz wilgotności powietrza, zgodnie z wyborem użytkownika, tak by zapewnić pełen komfort.

Ziterm w swojej ofercie posiada montaż klimatyzacji w Bielsku-Białej i okolicy. Współpracujemy z najlepszymi producentami sprzętu typu: LG czy Panasonic, dzięki czemu zapewniamy najwyższą jakość montowanych urządzeń, jak i ich serwisu czy użytkowania.

Jak działa klimatyzacja?

Montaż klimatyzacji najczęściej odbywa się na terenie mieszkań bądź domów. Użytkowana jest w sposób bardzo podobny do innych urządzeń typu lodówka czy chłodziarka, ze względu na podobny system działania. Czynnik chłodzący odparowując wpływa na poziom temperatury w swoim otoczeniu nadając mu pożądane warunki.

Prawidłowy przedział temperatury jaki jest zalecany, to około 23 do 26 stopni C, a wilgotność powietrza od 40 do 60%. Uzyskane w ten sposób warunki silnie wpływają na odczuwanie komfortu fizycznego jak i psychicznego, a uzyskać je możemy dzięki montażowi klimatyzacji.

Dostępnych w sprzedaży jest bardzo dużo typów klimatyzacji. Różnica pomiędzy nimi to najczęściej stopień zaawansowania, zaś cecha, która je łączy to warianty w jakich ich działanie jest możliwe. Do elementów niezbędnych wchodzących w skład klimatyzacji wchodzi m.in. agregat, którego funkcją jest sprężanie substancji chłodzącej i odprowadzanie ciepła przy tym powstającego oraz tzw. Parownik, którego zadaniem jest schładzanie powietrza. Kilka modeli posiada możliwość, prócz chłodzenia, także oczyszczania, osuszania oraz nawilżania powietrza, a nawet ogrzewania.

Zalety i wady klimatyzacji w Bielsku-Białej – warto w nią zainwestować?

Z pewnością zaletami, jakie może zapewnić montaż klimatyzacji to:

  • Dochód. Im efektywniejsze rozwiązanie tym większy zwrot gotówki w czasie
  • Jednakowa temperatura w całym domu
  • Łatwa obsługa klimatyzacji
  • Lepszy sen oraz praca dzięki wzrostowi samopoczucia
  • Jakość powietrza na odpowiednim poziomie

Posiadanie klimatyzacji to również wady. Nie są one związane ze zdrowiem, lecz z obsługą techniczną. Klimatyzator wymaga regularnego czyszczenia oraz testowania. Na odbiór klimatyzacji przez człowieka wpływa również dźwięk jaki się z niej wydobywa. Nie każdemu może przypaść on do gustu, jednak ten rodzaj dźwięku wytwarzany jest jedynie przez klimatyzatory monoblokowe.

Klimatyzacja Bielsko Biała

Montaż i serwis klimatyzacji w Bielsku-Białej

Serwis i montaż klimatyzacji wykonujemy na terenie Bielska-Białej oraz okolic. Zapewniamy pomoc w wyborze urządzeń oraz typów instalacji jak i w kwestiach związanych z serwisowaniem klimatyzacji w każdym typie budynku.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami. Z naszej strony możemy zapewnić dostępność telefoniczną, mailową jak i przy pomocy formularza dostępnego poniżej. W swoim gronie posiadamy specjalistów, którzy chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą przygotowując najlepszą, indywidualną ofertę.

    [page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="842"]