Instalacje grzewcze Chorzów

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!
Czas jesienno-zimowy sprzyja myślom o komfortowej temperaturze w mieszkaniu czy domu. Na rynku mamy wiele rozwiązań instalacji grzewczych, które pomagają poprawić warunki mieszkalne. Firma Ziterm posiada kompleksowe usługi w zakresie ogrzewania na terenie Chorzowa i okolic. Wieloletnie doświadczenie w branży i bardzo duża ilość realizacji potwierdza odpowiedni wybór naszej oferty podczas dobierania odpowiednich systemów grzewczych i ich instalacji. Specjalnie dla klientów, którzy nam zaufali, udostępniamy serwis pogwarancyjny w Chorzowie, który wykonywany jest przy zachowaniu najlepszej jakości naszych usług i profesjonalizmu.

Czym jest instalacja grzewcza?

Instalacja grzewcza jest odpowiedzialna za dostarczenie ciepła w budynku mieszkalnym lub użyteczności publicznej, jak i w zakładach pracy. Dziś, instalacje grzewcze są standardowym "wyposażeniem" każdego zamkniętego obiektu, w którym przebywają ludzie. Jej zadaniem jest utrzymanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu w okresach, w których warunki pogodowe w dużym stopniu zmniejszają temperaturę w budynkach. Montaż instalacji zależy od systemu grzewczego, na który klient się zdecyduje.
Instalacje grzewcze Chorzów

Rodzaje instalacji grzewczych

Z szerokiego wyboru instalacji grzewczych, znajdzie się coś idealnego dla każdej osoby, która ma odgórnie założoną specyfikację dotyczącą zasad działania czy wydajności systemu grzewczego w domu. Na obecny moment wyróżnić można następujące rodzaje instalacji:
 
- centralne ogrzewanie (co)- jest to w dalszym ciągu najpopularniejsza metoda ogrzewania powierzchni użytkowej. Praktycznie ujmując, jest to po prostu kocioł ze specjalnymi rurami oraz grzejniki, które pobierają cząsteczki ciepła ze zbiornika i równomiernie rozprowadzają je po pokojach w budynku.

- instalacja gazowa - na jej korzyść przemawia uniwersalność, ale wymaga więcej obsługi niż tradycyjne ogrzewanie centralne. Należy pamiętać, że instalacje gazowe wymagają więcej miejsca, systematycznej okresowej kontroli, oraz że zakup kotłów nie należy do najtańszych.

- instalacja elektryczna, czyli na przykład "podłogówka", której instalacja nie stanowi większego problemu. Zyskała swoją popularność głównie poprzez swoje walory estetyczne (niedostrzegalne grzejniki oraz zawory). Instalacje ogrzewania podłogowego wciąż są wyborem większości konsumentów. odnawialne źródła energii (pv, pompy ciepła). Zamiana normalnych instalacji grzewczych na tą z OZE może przerazić swoją ceną, ale trzeba pamiętać, iż jest to inwestycja opłacalna na przestrzeni nadchodzących lat.

Montaż instalacji grzewczej w Chorzowie

Instalacje grzewcze, w tym dobór kotłów, montaż oraz serwis są jedną z głównych usług firmy Ziterm. Wykonujemy swoje usługi na obszarze Chorzowa kompleksowo. Zapewniamy wsparcie przy wyborze dopasowanego systemu grzewczego, ale także w trakcie okresu gwarancyjnego oraz po zakończeniu. Montaż oraz serwis zamontowanych przez nas maszyn jest dla nas oczywistością i wiem, że uznacie nasz profesjonalny stosunek do klientów. Wiedza i doświadczenie które nabyliśmy od początku działania firmy, jest, w stanie zagwarantować długoletnią żywotność instalacji grzewczej oraz jak najlepsze metody w przypadkach takich jak: montaż, wymiana oraz serwis kotłów i nie tylko.

Ile kosztuje instalacja grzewcza w Chorzowie

Firma Ziterm traktuje każdego klienta indywidualnie, stąd koszt zależy od modelu instalacji, powierzchni, na jakiej ma być wykonana oraz możliwości, jakie oferuje miejsce przewidywanego montażu. Chorzów to miasto, gdzie mieszkasz? Świetnie! Skontaktuj się z nami mailowo, bądź telefonicznie, a nasi fachowcy przedstawią różne opcje, jakie mogą zagwarantować przewidywaną efektywność przez poszczególne instalacje grzewcze.

[page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1119"]