Instalacje grzewcze Chrzanów

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!
Czas jesienno-zimowy sprzyja myślom o odpowiedniej temperaturze w mieszkaniu czy budynku. Na rynku mamy ogromna ilość rozwiązań instalacji grzewczych, które wychodzą naprzeciw komfortowym warunkom mieszkalnym. Firma Ziterm oferuje swoje kompleksowe usługi w tematyce ogrzewania na terenie całego Chrzanowa i okolic. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz duża ilość realizacji potwierdza odpowiedni wybór naszej oferty przy doborze odpowiednich systemów grzewczych oraz jej instalacji. Dla klientów, którzy nam zaufali, udostępniamy serwis pogwarancyjny w Chrzanowie, który wykonywany jest przy zachowaniu najlepszej jakości usług oraz profesjonalizmu.

Co to jest instalacja grzewcza?

Instalacja grzewcza jest odpowiedzialna za dostarczenie ciepła w budynku mieszkalnym lub użyteczności publicznej, jak i w zakładach pracy. Dziś, instalacje grzewcze to standardowe “wyposażenie” każdego zamkniętego obiektu, w którym przebywają ludzie. Jej zadaniem jest utrzymanie optymalnej temperatury w pomieszczeniach w okresach, w których warunki pogodowe w dużym stopniu zmniejszają temperaturę wewnątrz budynków. Montaż instalacji zależy od systemu grzewczego, na który klient się zdecyduje.
Instalacje grzewcze Chrzanów

Rodzaje instalacji grzewczych

Z szerokiej palety instalacji grzewczych, znajdzie się coś odpowiedniego dla każdego, kto ma odgórnie założoną specyfikację dotyczącą zasady działania czy wydajności systemu grzewczego w budynku. Aktualnie wyróżniamy następujące rodzaje instalacji:
 
- centralne ogrzewanie (co)- wciąż jest to najpopularniejsza metoda ogrzewania powierzchni użytkowej. W praktyce jest to po prostu kocioł ze specjalnymi rurami oraz grzejniki, które mają za zadanie pobierać ze zbiornika i równomiernie rozprowadzić je po pokojach w budynku.

- instalacja gazowa - jej korzyścią jest uniwersalność, ale wymaga więcej uwagi niż tradycyjne ogrzewanie centralne. Należy pamiętać, że instalacje gazowe wymagają więcej przestrzeni, okresowej kontroli, oraz że zakup kotłów nie jest tani.

- instalacja elektryczna, czyli przykładowo "podłogówka", której instalacja nie jest problemem. Swoją popularność zawdzięcza takim czynnikom jak walory estetyczne (niedostrzegalne grzejniki i zawory). Instalacje ogrzewania podłogowego nadal pozostają wyborem większości konsumentów. odnawialne źródła energii (pv, pompy ciepła). Zamiana tradycyjnych instalacji grzewczych na tą z OZE może przerażać swoją ceną, aczkolwiek należy pamiętać, że jest to inwestycja, która zwróci się w ciągu kilku lat.

Montaż instalacji grzewczej w Chrzanowie

Instalacje grzewcze, w tym dobór kotłów, montaż oraz serwis są jedną z najważniejszych usług firmy Ziterm. Wykonujemy swoje usługi na obszarze Chrzanowa kompleksowo. Zapewniamy wsparcie podczas wyboru dopasowanego systemu grzewczego, ale również w trakcie gwarancji oraz po zakończeniu. Serwis oraz montaż zamontowanych przez nas urządzeń jest dla nas sprawą oczywistą i mamy nadzieję, że docenicie nasz profesjonalny stosunek do klientów. Wiedza i doświadczenie które osiągnęliśmy od początku działania firmy, jest, w stanie zapewnić długoletnią żywotność instalacji grzewczej oraz możliwie najlepsze rozwiązania w przypadkach takich jak: montaż, wymiana oraz serwis kotłów i nie tylko.

Ile kosztuje instalacja grzewcza w Chrzanowie

Firma Ziterm traktuje każdego zainteresowanego indywidualnie, stąd cena jest uzależniony od wersji instalacji, powierzchni, na jakiej ma być wykonana oraz możliwości, jakie oferuje miejsce przewidywanego montażu. Chrzanów to Twoje miasto? Idealnie! Napisz lub zadzwoń do nas, a nasi konsultanci zaproponują różne opcje, jakie pomogą uzyskać przewidywaną wydajność przez poszczególne instalacje grzewcze.

[page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1249"]