Instalacje grzewcze Chrzanów

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!

Czas jesienny i wczesno zimowy sprzyja rozmyślaniom na temat odpowiednio wysokiej temperatury w mieszkaniu czy domu. To również idealna chwila, żeby zwrócić uwagę na używane instalacje grzewcze i zastanowić się nad ich modernizacją. Proponujemy wiele rozwiązań instalacji grzewczych w Chrzanowie i okolicach. Dla wszystkich naszych klientów udostępniamy również serwis pogwarancyjny na terenie całego Chrzanowa, wykonywany przy zachowaniu najlepszej jakości usług.

Co to jest instalacja grzewcza?

Cel instalacji grzewczej jest bardzo prosty i polega na dostarczaniu ciepła w budynkach mieszkalnych lub użyteczności publicznej. Dzisiaj, każdy obiekt, w którym przebywają ludzie wyposażony jest w taką instalację a jej głównym zadaniem jest utrzymywanie w nich odpowiedniej temperatury zwłaszcza w okresach, kiedy pogoda na zewnątrz nie rozpieszcza.

Instalacje grzewcze w Chrzanowie – dostępna oferta

Ziterm proponuje Państwu szeroką gamę instalacji grzewczych. Każdy, nawet klient z odgórnie założoną specyfikacją dotyczącą zasad działania czy wydajności systemu grzewczego w budynku znajdzie w niej coś dla siebie. Aktualnie możemy Państwu zaproponować :

1. Centralne ogrzewanie - CO

Zdecydowanie najpopularniejsza metoda ogrzewania. W praktyce jest to po prostu kocioł ze specjalnymi rurkami oraz grzejniki, których zadaniem jest pobierać ze zbiornika i równomiernie rozprowadzać je po pokojach w budynku. Ogrzewanie węglowe jest mniej ekologiczne, warto również pamiętać o konieczności magazynowania opału.


2. Instalacja gazowa

Bardzo uniwersalne rozwiązanie. Instalacja jest bezobsługowa i zajmuje mało miejsca. Instalacje gazowe to ekologiczne i efektywne źródło ciepła.


3. Instalacja elektryczna

Rozwiązanie, które polecamy szczególnie - głównie ze względu na jego komfort i bezpieczeństwo. Instalacje te realizujemy na różne sposoby, są tanie w instalacji ale droższe w eksploatacji, koszt można jednak obniżyć przez połączenie z fotowoltaiką.


  • Pompy ciepła

    Najtańszy elektryczny system ogrzewania budynków i domów. Uważa się je za alternatywne źródło energii głównie dlatego, że czerpie ją z otoczenia – powietrza, gruntu i wody. Instalacja tego rozwiązania wymaga zakupu odpowiedniego urządzenia grzewczego, gwarantujemy jednak, że inwestycja powinna zwrócić się w przeciągu mniej więcej 5 lat. Pompa nie wymaga również szczególnej uwagi domowników – nie muszą oni uzupełniać paliwa ani usuwać popiołu.

  • Ogrzewanie podłogowe

    Za tą metodą stoi przede wszystkim niska cena (porównywalna do instalacji grzejnikowej) oraz korzystny rozkład temperatury w pomieszczaniach i równomierne oddawanie ciepła. Do niewątpliwych zalet tego rozwiązania należy również brak widocznych grzejników. Pomoże to w projektowaniu i aranżacji wnętrz.

Montaż instalacji grzewczej w Chrzanowie

W zakresie naszych usług znajdują się : dobór, montaż oraz serwis naszych instalacji. Działamy na terenie Chrzanowa i okolic. Zapewnimy wsparcie w wyborze odpowiedniego systemu grzewczego, a także w trakcie gwarancji i po jej zakończeniu. Wszystkie istotne urządzenia serwisowane i montowane są przez nas. Nasza wiedza i umiejętności są gwarancją długoletniej żywotności instalacji grzewczych.

Koszt instalacji grzewczej w Chrzanowie

Sprawę każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie. Cena uzależniona jest więc od wersji instalacji, powierzchni, na jakiej ma być wykonana oraz możliwości, jakie oferuje miejsce przewidywanego montażu. Mieszkach w Chrzanowie albo okolicy? W takim razie napisz lub zadzwoń do nas, a nasi konsultanci zaproponują Ci różne opcje, które pomogą uzyskać przewidywaną wydajność przez poszczególne instalacje grzewcze.

    [page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1249"]