Instalacje grzewcze Częstochowa

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!

Polska znajduje się w środkowej części Europy, a zatem warunki atmosferyczne panujące w tej części kontynentu bywają w ciągu roku bardzo zmienne, stąd bardzo istotnym jest dobranie odpowiedniego systemu instalacji grzewczych. Decyzję w tym zakresie najlepiej podjąć podczas budowy budynku, dlatego tak ważne, by była to jak najbardziej przeanalizowana decyzja, ponieważ na rynku istnieje wiele możliwości, a nie każda z nich musi być odpowiednia.

Ziterm oferuje kompleksowy dobór systemu dla każdego budynku podchodząc kompleksowo do każdego klienta i jego oczekiwań jak i możliwości finansowych na terenie miejscowości Częstochowa jak i w okolicach.

W naszej spersonalizowanej ofercie znajdą Państwo możliwe warianty realizacyjne, także zachowana jest swoboda wyboru. Każdą zaproponowaną opcję można przedyskutować na terenie naszej siedziby, do czego gorąco zachęcamy. Na miejscu będą czekać specjaliści, którzy z pewnością znajdą optymalne rozwiązanie. Jako Ziterm staramy podążać się za nowymi rodzajami technicznych rozwiązań zachowując przy tym podejście ekologiczne.

Ogrzewanie podłogowe jak i pompy ciepła to rozwiązania, które cieszą się największą popularnością w ostatnim czasie w zakresie instalacji grzewczych.

Ogrzewanie podłogowe w Częstochowie

Ogrzewanie podłogowe należy do ogrzewania płaszczyznowego. Do zalet takiego rozwiązania zalicza się m.in. korzystny rozkład temperaturowy w pomieszczeniach, równomierne oddawanie ciepła czy szeroka możliwość aranżacji wnętrz z racji braku grzejników ściennych. Koszty jakie trzeba ponieść w związku z instalacją jest bardzo podobny co tradycyjnej instalacji grzejnikowej. Ziterm oferuje produkty typu Sigma Li posiadające 25-letnią gwarancję. Rzetelność i jakość to wartości, które przyświecają nam przy każdej realizacji.

Pompy ciepła w Częstochowie

W perspektywie czasowej pompy ciepła należą do najtańszych rozwiązań technologicznych w zakresie instalacji grzewczych. Okres możliwości działania pomp ciepła wynosi nawet 50 lat. Sposób ich działania, mówiąc w sposób uproszczony polega na przepompowywaniu ciepła z miejsc o niskich wartościach temperatury do instalacji budynku. Wszystko w zgodzie z naturą i przepisami. Inną korzyścią z zastosowanie pompy ciepła jest brak konieczności jej obsługi. Zwrot kosztów z takiej inwestycji wynosi koło 5 lat, jednak w perspektywie 50 lat jej działania jest to krótki okres i bardzo opłacalny. Na miejscu w naszej siedzibie czekają na Państwa nasi specjaliści, którzy z pewnością doradzą w doborze najlepszego rozwiązania w zakresie instalacji grzewczych w Państwa budynku.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację.


    [page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1119"]