Instalacje grzewcze Pogórze Śląskie

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!
Czas jesienno-zimowy sprzyja myślom o komfortowej temperaturze w mieszkaniu czy domu. Na rynku mamy ogrom rozwiązań instalacji grzewczych, które pomagają poprawić warunki mieszkalne. Firma Ziterm oferuje swoje kompleksowe usługi w temacie ogrzewania na terenie Pogórza Śląskiego i jego okolic. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz duża ilość realizacji potwierdza odpowiedni wybór naszej oferty podczas dobierania odpowiednich systemów grzewczych i ich instalacji. Dla klientów, którzy nam już zaufali, udostępniamy serwis pogwarancyjny w Pogórzu Śląskim, który wykonujemy przy zachowaniu najwyższej jakości usług i profesjonalizmu.

Co to jest instalacja grzewcza?

Instalacja grzewcza jest odpowiedzialna za dostarczenie ciepła w budynku mieszkalnym czy użyteczności publicznej oraz w zakładach pracy. Dziś, instalacje grzewcze to standardowe “wyposażenie” każdego z zamkniętych obiektów, w którym przebywają ludzie. Za zadanie ma utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu w okresach, w których warunki pogodowe w bardzo dużym stopniu zmniejszają temperaturę w budynkach. Montaż instalacji zależy od systemu grzewczego, na jaki klient się zdecyduje.
Instalacje grzewcze Pogórze Śląskie

Rodzaje instalacji grzewczych

Z szerokiej palety instalacji grzewczych, znajdzie się coś odpowiedniego dla każdego, kto ma z góry założone wymagania dotyczące zasad działania oraz wydajności systemu grzewczego w domu. Aktualnie wyróżniamy następujące rodzaje instalacji:
 
- centralne ogrzewanie (co)- wciąż jest to najpowszechniejsza metoda ogrzewania powierzchni. Praktycznie ujmując, jest to po prostu kocioł ze specjalistycznymi rurami oraz grzejniki, które mają za zadanie pobierać ze zbiornika i równomiernie rozprowadzić je po pokojach wewnątrz budynku.

- instalacja gazowa - na jej korzyść przemawia uniwersalność, ale wymaga więcej uwagi niż ogrzewanie centralne. Należy pamiętać, że instalacje gazowe wymagają więcej przestrzeni, okresowej kontroli zbiornika, oraz że zakup kotłów nie należy do najtańszych.

- instalacja elektryczna, czyli przykładowo "podłogówka", której instalacja nie jest problemem. Swoją popularność zyskała dzięki takim czynnikom jak walory estetyczne (niewidoczne grzejniki i zawory). Instalacje ogrzewania podłogowego nadal pozostają wyborem większości konsumentów. odnawialne źródła energii (pv, pompy ciepła). Wymiana tradycyjnych instalacji grzewczych na jedną z OZE może przerazić swoją ceną, lecz trzeba pamiętać, że to inwestycja, która zwróci się na przestrzeni nadchodzących lat.

Montaż instalacji grzewczej w Pogórzu Śląskim

Instalacje grzewcze, w tym dobór kotłów, montaż oraz serwis są jedną z głównych usług firmy Ziterm. Nie każda firma oferująca swoje usługi na obszarze Pogórza Śląskiego oferuje je kompleksowo. Zapewniamy pomoc nie tylko podczas wyboru dopasowanego systemu grzewczego, ale również w trakcie okresu gwarancyjnego oraz po zakończeniu. Montaż oraz serwis zamontowanych przez nas urządzeń jest dla nas sprawą oczywistą i wiem, że uznacie nasze profesjonalne podejście do klientów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu które zdobyliśmy na przestrzeni lat, jesteśmy, w stanie zagwarantować długoletnią żywotność instalacji grzewczej oraz możliwie najlepsze sposoby w przypadkach takich jak: montaż, wymiana oraz serwis kotłów i nie tylko.

Ile kosztuje instalacja grzewcza w Pogórzu Śląskim

Ziterm podchodzi do każdego zainteresowanego indywidualnie, stąd koszt jest uzależniony od wersji instalacji, powierzchni, na jakiej ma być wykonana oraz dostępności do miejsca przewidywanego montażu. Pogórze Śląskie to miasto, gdzie mieszkasz? Super! Wypełnij formularz, bądź zadzwoń, a nasi konsultanci przedstawią różne możliwości, jakie pomogą uzyskać oczekiwaną efektywność przez poszczególne instalacje grzewcze.
    [page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1119"]