Instalacje grzewcze Raciborowice

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!
Okres jesienno-zimowy to moment, gdy myślimy o komfortowej temperaturze w mieszkaniu czy budynku. Na rynku mamy ogromna ilość rozwiązań instalacji grzewczych, które wychodzą naprzeciw komfortowym warunkom mieszkalnym. Firma Ziterm oferuje swoje kompleksowe usługi w zakresie ogrzewania na terenie całego Raciborowic i jego okolic. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz bardzo duża ilość realizacji potwierdza odpowiedni wybór naszej oferty przy doborze odpowiednich systemów grzewczych i jej instalacji. Dla klientów, którzy nam już zaufali, dostępny jest serwis pogwarancyjny w Raciborowicach, który wykonujemy przy zachowaniu najwyższej jakości usług i profesjonalizmu.

Czym jest instalacja grzewcza?

Instalacja grzewcza jest odpowiedzialna za dostarczenie ciepła w budynku mieszkalnym czy użyteczności publicznej, jak i w zakładach pracy. Dziś, instalacje grzewcze to standardowe “wyposażenie” każdego zamkniętego obiektu, w którym mogą przebywać ludzie. Jej zadaniem jest utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach w okresach, w których warunki pogodowe w dużym stopniu obniżają temperaturę w budynkach. Montaż instalacji zależy od systemu grzewczego, na jaki klient się decyduje.
Instalacje grzewcze Raciborowice

Rodzaje instalacji grzewczych

Z szerokiego wyboru instalacji grzewczych, znajdzie się coś idealnego dla każdego, kto ma z góry założoną specyfikację dotyczącą zasady działania czy wydajności systemu grzewczego w budynku. Aktualnie wyróżniamy następujące rodzaje instalacji:
 
- centralne ogrzewanie (co)- jest to w dalszym ciągu najpopularniejszy sposób ogrzewania powierzchni użytkowej. Praktycznie ujmując, jest to po prostu kocioł ze specjalnymi rurami i grzejniki, które pobierają cząsteczki ciepła ze zbiornika i równomiernie rozprowadzają je po pokojach w budynku.

- instalacja gazowa - na jej korzyść przemawia uniwersalność, ale wymaga o wiele więcej uwagi niż ogrzewanie centralne. Warto pamiętać, że instalacje gazowe potrzebują więcej przestrzeni, systematycznej okresowej kontroli, oraz że zakup kotłów jest droższy.

- instalacja elektryczna, czyli na przykład "podłogówka", której instalacja nie stanowi większego problemu. Zyskała swoją popularność głównie poprzez swoje walory estetyczne (niedostrzegalne grzejniki i zawory). Instalacje ogrzewania podłogowego wciąż są wyborem większości konsumentów. odnawialne źródła energii (fotowoltaika, pompy ciepła). Wymiana normalnych instalacji grzewczych na tą z OZE może przerażać swoją wysoką ceną, ale trzeba pamiętać, że to inwestycja, która zwróci się na przestrzeni lat.

Montaż instalacji grzewczej w Raciborowicach

Instalacje grzewcze, w tym dobór kotłów, montaż oraz serwis są jedną z fundamentalnych usług firmy Ziterm. Wykonujemy swoje usługi na obszarze Raciborowic kompleksowo. Nasza firma zapewnia pomoc nie tylko podczas wyboru dopasowanego systemu grzewczego, ale także podczas trwania gwarancji oraz po zakończeniu. Montaż oraz serwis naszych maszyn jest dla nas oczywistością i jesteśmy przekonani, że docenicie nasz profesjonalny stosunek do klientów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu które nabyliśmy na przestrzeni lat, jesteśmy, w stanie zagwarantować długoletnią żywotność instalacji grzewczej oraz jak najlepsze sposoby w przypadkach takich jak: montaż, wymiana oraz serwis kotłów i nie tylko.

Ile kosztuje instalacja grzewcza w Raciborowicach

Ziterm traktuje każdego interesanta indywidualnie, stąd cena zależy od wersji instalacji, powierzchni, na jakiej będzie wykonana oraz możliwości, jakie oferuje miejsce przewidywanego montażu. Raciborowice to Twoje miasto? Super! Skontaktuj się z nami mailowo, bądź telefonicznie, a nasi fachowcy zaproponują różne możliwości, jakie mogą zagwarantować przewidywaną efektywność przez poszczególne instalacje grzewcze.
    [page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1249"]