Instalacje grzewcze Słomniki

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!
Czas jesienno-zimowy sprzyja myślom o komfortowej temperaturze w mieszkaniu czy domu. Na rynku mamy wiele rozwiązań instalacji grzewczych, które wychodzą naprzeciw komfortowym warunkom mieszkalnym. Firma Ziterm posiada kompleksowe usługi w tematyce ogrzewania na terenie całego Słomnik i jego okolic. Wiele lat doświadczenia w branży oraz bardzo duża ilość realizacji potwierdza odpowiedni wybór naszej oferty przy doborze odpowiednich systemów grzewczych i jej instalacji. Dla klientów, którzy nam już zaufali, udostępniamy serwis pogwarancyjny w Słomnikach, który wykonywany jest przy zachowaniu najwyższej jakości usług i profesjonalizmu.

Co to jest instalacja grzewcza?

Instalacja grzewcza odpowiada za dostarczenie ciepła w budynku mieszkalnym lub użyteczności publicznej oraz w zakładach pracy. Do dziś, instalacje grzewcze są standardowym "wyposażeniem" każdego z zamkniętych obiektów, w którym przebywają ludzie. Jej zadaniem jest utrzymanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu w okresach, w których warunki pogodowe w znaczącym stopniu obniżają temperaturę w budynkach. Montaż instalacji jest zależny od systemu grzewczego, na jaki klient się zdecyduje.
Instalacje grzewcze Słomniki

Rodzaje instalacji grzewczych

Z szerokiej palety instalacji grzewczych, znajdzie się coś idealnego dla każdego, kto ma odgórnie założoną specyfikację dotyczącą zasady działania czy wydajności systemu grzewczego w budynku. Na obecny moment odróżniamy następujące rodzaje instalacji:
 
- centralne ogrzewanie (co)- wciąż jest to najczęściej spotykana metoda ogrzewania powierzchni. W praktyce jest to po prostu kocioł ze specjalistycznymi rurami oraz grzejniki, które pobierają cząsteczki ciepła ze zbiornika i równomiernie rozprowadzają je po pokojach wewnątrz budynku.

- instalacja gazowa - na jej korzyść przemawia uniwersalność, ale wymaga więcej obsługi niż ogrzewanie centralne. Warto pamiętać, że instalacje gazowe wymagają więcej przestrzeni, okresowej kontroli zbiornika, oraz że zakup kotłów jest droższy.

- instalacja elektryczna, czyli na przykład "podłogówka", której montaż nie stanowi większego problemu. Swoją popularność zyskała dzięki takim czynnikom jak walory estetyczne (niewidoczne grzejniki oraz zawory). Instalacje ogrzewania podłogowego nadal pozostają wyborem większości konsumentów. odnawialne źródła energii (fotowoltaika, pompy ciepła). Zamiana tradycyjnych instalacji grzewczych na tą z OZE może przerażać swoją ceną, aczkolwiek należy pamiętać, że jest to inwestycja, która zwróci się na przestrzeni lat.

Montaż instalacji grzewczej w Słomnikach

Instalacje grzewcze, w tym dobór kotłów, montaż oraz serwis są jedną z głównych usług firmy Ziterm. Wykonujemy swoje usługi na obszarze Słomnik kompleksowo. Nasza firma zapewnia pomoc nie tylko przy wyborze odpowiedniego systemu grzewczego, ale również w trakcie gwarancji oraz po zakończeniu. Serwis oraz montaż naszych maszyn jest dla nas sprawą oczywistą i jesteśmy przekonani, że uznacie nasz profesjonalny stosunek do klientów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu które osiągnęliśmy od początku działania firmy, jesteśmy, w stanie zagwarantować wydłużoną żywotność instalacji grzewczej oraz możliwie najlepsze rozwiązania w przypadkach takich jak: montaż, wymiana oraz serwis kotłów i nie tylko.

Ile kosztuje instalacja grzewcza w Słomnikach

Firma Ziterm traktuje każdego klienta indywidualnie, stąd cena jest uzależniony od rodzaju instalacji, powierzchni, gdzie będzie wykonana oraz dostępności do miejsca przewidywanego montażu. Słomniki to miasto, gdzie mieszkasz? Świetnie! Skontaktuj się z nami mailowo, bądź telefonicznie, a nasi konsultanci zaproponują różne opcje, jakie są w stanie zagwarantować oczekiwaną wydajność przez poszczególne instalacje grzewcze.
    [page-generator-pro-related-links limit="4" orderby="rand" order="asc" group_id="1249"]